Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap kb.100 métert futottam...

Tegnap kb.100 métert futottam a buszra és szabályosan rosszul lettem. Mivel hozhatnám magam kicsit jobb kondiba?

Figyelt kérdés

Még csak 19 éves vagyok, májusban érettségiztem, azóta szinte semmit nem mozgok, mert itthon vagyok és készülök a felvételire. Eljárni nem nagyon lenne időm meg energiám, de itthon mit tudnék csinálni? Napi 1-1 órára gondoltam.

Túl sok minden nincs itthon, csak bicikli, egy kisebb trambulin, egy ugrálókötél, meg anyukámnak van néhány Rubint Rékás DVD-je.

Régen sok mindent sportoltam, én voltam a legjobb tesis mindig, ezért is rémültem meg tegnap. Elkezdett égni a torkom, fájt a tüdőm, a lábaim elnehezedtek, és -bocsi, ha undorító, de - kb. 10 percen át nagy mennyiségű híg nyálat kezdtek el termelni a nyálmirigyeim. Lehet, hogy még 100 méter sem volt az a 100 méter.

Szóval hogy csináljam? Egyik nap trambulin, másik nap bicikli, harmadik nap ugrálókötél...vagy napi 20-20 perc trambulin, bicikli, stb.?


2011. jan. 13. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

májusban érettségiztél volt majdnem egy egész kibeb@szott éved, és azt akarod bemesélni h nem volt időd sportolni mert folyton tanultál? egyáltalán milyen felvételire? mert az érettségi a felvételi...

eszem megáll...

2011. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, grat a szintedhez.

Szerintem járj el konditerembe kérdező, 2 hónap alatt rendbe hozod magad, jó a társaság, profi a cucc.

2011. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha a busz után futást akarod megkönnyíteni, akkor nem kell kondiba járnod:) Hanem menj el futni. Kocogj 20-25 percet vagy az elején kevesebbet és helyrehoz:) Ha elmész kondiba súlyt emelni, szerintem nem fogsz jobban futni:D
2011. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sok gyümölcsöt egyél és kevés sósat esténként meny el egy kicsit futni és kerüld a cukros üditöket és rendbe jösz 2-3 hét alatt
2011. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1,5 hete minden reggel és este ugrálok fél-fél órát a trambulinon, tegnap már egész jól bírtam a futást! :)

Bár lehet, hogy nem ennek köszönhető, mindenesre jó érzés volt, hogy nem akartam meghalni 100 méter futástól. :D

Cukros üdítőket egyébként nem iszok, nyáron pedig mindenképp elkezdek járni konditerembe vagy fellabdázni vagy valahova. :)


Köszönöm szépen a válaszokat!

2011. jan. 27. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!