Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Strandon/uszodában ti bele...

Strandon/uszodában ti bele szoktatok pisilni a vízbe?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 13:56
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
37%
Erről ennyit. Igazi degenerált farok vagy. Nem az íze végett itták régebben sem, fogd már fel, te nyomorék.
2012. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
50%
Én szilvásbuktát szoktam beledobni, aztán megvárom míg szétfoszlik a vízben és elkezdek üvöltözni, hogy valaki beleszart!
2013. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
44%
Ha már szóba került egyes emberkéknék a recskázás , nos én már tapasztaltam a nyáron, hogy mikor kijöttünk a szaunából, ez egy ilyen program szerű volt vagy mi, de utána átmentünk egy rendes szaunába, és onnan láttunk egy öreg hapit aki elkezdett recskázni, kicsit se zavarta hogy sokan látják, még inkább elkezdte gyorsabban :) egy kis idő után oda ment az öregasszony föle, nézegetett az ég felé és szép az öregasszonyra csöpp-csöpp , már azt is észrevette hogy mi is látjuk de jól letojta az egészet, az öregasszony még felugrott és nevetett is, felállt és bejött hozzánk a szaunába, olyan büdös lett a meleg levegőbe hogy muszáj volt kimenni, és végig csak röhögött. pfúj azt hittem rosszul leszek, ráadásul az öreg nő pucéran jött be.
2013. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
86%
Medencébe soha. Tóba, tengerbe viszont mindig, amint derékig beérek elengedem magam. Siófokon lakom, nyáron a barátnőimmel reggeltől estig strandolunk és senki nem megy ki, sokkal kényelmesebb stikában belepisilni, szerintem király érzés. Én még a partról is inkább bemegyek elintézni, nem kell sorba állni, letolt bugyival egyensúlyozva célba csurizni és azért imádkozni hogy legyen wc papír. És a balatonnak úgyse számít az az 1-2 liter csuri. 13/l
2015. jún. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
0%
Az ugrókőről.
2022. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
72%
Persze
2022. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!