Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Strandon/uszodában ti bele...

Strandon/uszodában ti bele szoktatok pisilni a vízbe?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 13:56
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
31%
Soha nem tennék ilyet,a hugyomat kivágom magamból,jobb tőle megszabadulni,mint benne dagonyázni. Én ilyen közös fürdőkbe,strandra nem is megyek,mert undorodom tőle. Láttam már olyat,hogy orrból folyó vastag kulát áztattak bele,meg az öregek bőrhámladéka, a szarfót a seggükről is csakcsak beleázik, a szerelmesek is ott rakják be s slusszkulcsot,telenyálazzák alulról a vizet. Izzadnak is azért bele, lábgomba ázadék satöbbi. És ennek a tömény nap sütötte koncentrációjában szoktak sokan örömteli módon strandolni. Undormány! El nem mennék ilyen helyre. F.25
2010. szept. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
45%
Én is itt-ott bele brunyálok a vízbe.Hiába megyek el előtte ha belemászok a 40 fokos vízbe 5 percen belül megint rám jön.1 ideig tartogatom de aztán simán belenyomom a vízbe.Amúgy szerintem nem a pisitől kell 1 aquaparkban félni,inkább a lábgombától és egyéb fertőzésektől.
2012. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy a férfiak 90%-a belepisil a kádba fürdés közben. És ez vonatkozik a strandra is...
2012. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
87%
Készítettél felmérést vagy honnan jött ez a 90%? :D
2012. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként nem vágom, miért gáz otthon belepisilni a fürdővízbe. Keressetek rá, régen az emberek megitták a saját vizeletüket a jó élettani hatások miatt, valamint a nagymamám égési sebeire is azt ajánlotta az orvosa, még valamikor a 40es években, mert remek fertőtlenítő. A sajátodtól meg miért undorodnál?

Amúgy beleszoktam.

21 LÁNY

2012. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom akkor te most is iszod a pisidet ha megszomjazol. Meg azért szerintem azóta fejlődött az orvostudomány is egy kicsit, szerencsére már nem kell magunkra hugyozni.
2012. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
11%
Ez elég undorító, én el nem tudnám képzelni,hogy másnak a hugyálékával kevert vízében áztassam magamat. Eleve vizelet útján terjed az aids is, meg más nemi betegségek is. Persze víz közegben kisebb az esélye, mint közvetlen nemi érintkezéssel, de akkor is, undorító. Undorító az egész strandszokás.
2012. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó előtti, igazi nagy barom vagy. Írtam én ilyet? Nem. Azt írtam, hogy régen kifejezetten használták orvosi célra, nem azt, hogy ma is. Csak gondoltam sikerül levonni a következtetést, ha 50-60 évvel ezelőtt gyógyítottak vele, akkor most sem lesz tőle semmi bajunk, nem kell beszarni...
2012. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
25%
Valamiért mégis abbahagyták az ivását meg már nem gyógyítanak ezzel de ha téged nem zavar hogy belepisálnak a medencébe akkor nem gond, szerintem kóstold meg több emberét is hátha másé az fincsibb.
2012. aug. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

Én is mindig belebrúzolok a kádba, ha benne fexek.

Amúgy Medveczky Ilona egyszer bevallotta, hogy a mai napig pisával kenegeti a kezét, mert jót tesz a bőrének.

2012. aug. 2. 22:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!