Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az a por amit szoktak a...

Az a por amit szoktak a boltokban adni ilyen kondihoz, hogy az izmot fejlessze az mi is valójában? Fehérjepótló? V mi az? és h.

Figyelt kérdés

és h ez mit csinál? cska simán pótolja a fehérjét vagy ez csak felfújja az izmot? de most nem szteroidról beszélek. (az tudom h felfújja az izmot)

de ez miben segíti elő az izomnövekedést??


2009. szept. 5. 12:23
 1/3 anonim válasza:
Szia! Értem a kérdésed, de inkább olvass utána a neten ennek a kérdéskörnek, mert eléggé járatlan vagy a témában még. Amire te gondolhatsz az a fehérje koncentrátum készítmények. A fehérje az izomzat építő eleme amely nélkülözhetetlen tápanyag az izomzat fejlődéséhez. Szóval nem fújja fel az izmaidat, de a hasadat annál inkább ;)
2009. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hasát sem fújja fel, bár lehet hogy valami ótvar minőség igen :D


Több féle "por" létezik. Fehérje, tömegnövelő, kreatin és egyéb porok. Mindegyiknek megvan a maga funkciója, legegyszerűbb, ha utánaolvasol. Jah és a szteroid sem fújja fel az izmot, attól függ milyen szteroid. Egy szteroidok megkötik a vizet és ezért látszik felfújtnak, persze a víz idővel távozik és arra mondják a tapasztalatlanok, hogy leeresztett, mint a lufi :D

2009. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jaja, szteroidot nem is akartam szedni az hülye aki szedi.


nekem fehérje cuccos por kell. kösz szépen mindenkinek a válaszokat.

2009. szept. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!