Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy sokan...

Mért van az, hogy sokan valójában még a naturál testépítéshez sem értenek, de már azt hiszik magukról hogy bátran szteroidozhatnak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra akik képesek itt vadidegentől megkérdezni, hogy mennyit szedjen hány hétig stb. Tény hogy van 1-2 ember itt aki ért is ehhez sporthoz, de én biztos nem kérdeznék meg az utcán egy embert se olyan dologról ami valljuk be az egész életem elb*hatja...
2011. aug. 14. 06:17
 1/5 oyeacch ***** válasza:
Erre van egy nagyon rövid válaszom: Mert hülyék. Ezt nem lehet jobban megfogalmazni. Ilyenkor látszódik meg a valódi emberi hülyeség, hogy leszarja a következményeket, csak 10kg val több legyen a mérlegen 8 hét múlva.
2011. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ostobák gyoran akarnak mindent,félreinformáltak.ne törődj velük
2011. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 clint ***** válasza:
sztem simán beérdemlik, hogy megszívják. Az ilyenek miatt van a piacon szinte csak fake cucc.
2011. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert smmi sem számít csak a diszkóban feszengés.
2011. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Mert azt gondolják hogy a danabolt is a scitec gyártja és úgy kell szedni mint a kreatint.

2011. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!