Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés fejlődés elmaradása?

Fegyencedzés fejlődés elmaradása?

Figyelt kérdés

Sziasztok 1,2 éve csinálom a fegyencedzést,

egy héten egy izom csoportot dolgoztatok meg,

de valahogy nem fejlődtem.

húzódzkodásnál még a vízszintes húzódzkodásnál járok bár megtudom csinálni a kilencedik lépést is,

fekvő támasznál is a harmadik lépésnél járok,

de egykezes fekvőtámaszból is tudok vagy 5-6 ismétlést,

egyedül a guggolásba fejlődtem jól hamar elértem az 1 lábas guggolást.

Az a baj hogy hamar beáll a karom ha sokk ismétlés kell csinálni valamiból, és a fegyencedzésbe azt íja hogy addig ne lépj tovább, míg el nem éred a haladó ismétlés számot(fak you paul wade!)

Szerintetek mi az oka ?

Szerintem az hogy egész nap nem végzek semmi fizikai erő feszítés, és kevés a heti 2 sorozat egy izom csoportra,

szar az állóképességem,kevés fehérjét eszek,szar a genetikám,szar a hormon rendszerem!

Most azt tervezem hogy tovább lépek,

csinálók A-napot és egy B napot és ezt egy héten kétszer.

Ezt itt olvastam volt:D

A nap felső test, B nap alsó test,és több fehérjét fogok enni.



2013. febr. 6. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az elképzelésed, ezt szoktam én is javasolni.
2013. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a 2 sorozat valóban kevés.

az csak azért van a könyvben,hogy ne ijessze el a kezdőket.

5 sorozat legalább kell minden gyakorlatból,hogy legyen valami.

állóképességre jó az ugrókötél,meg a burpee,ezeket be illesztheted az edzésedbe.

a húzódzkodás 2es lépés meg tényleg szopacs,de húzódzkodni alapból nem árt heti 2-3x hogy fejlődj benne.

gyúrósok kedvéért nem tömegben,hanem erőben,ismétlésszámban:).

és ha változik a súlyod,nő a tömeged,akkor meg persze be is ragadhatsz,mert többet kell felhúznod.

hétfőn csináld a 2est,csütörtökön meg az 4es lépést.

és pl a vállnál kikerülhetetlen a külső terheléses edzés-gumikötél,súlyzó-ha valami eredményt is akarsz,mert a kézenállásban fekvő szerintem kevés és a csuklyára alig megy.

de ha felmész egy fegyences fórumra láthatod,hogy az aki valamit is elért az a magánzárkát edzéstervet csinálja,kettlebellezik, és végez pár súlyzós gyakorlatot is.

2013. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. febr. 7. 08:00
 4/4 anonim válasza:

Ígyvan! Szerintem is kevés, és nagyobb impulzus kellene az izmaidnak, alapjában véve

jó a fegyencedzés, de ha a tapasztalkra hallgatsz a 80%át nem érdemes követni, a maradék

20%-át meg ki kell szűrni ami szükséges, inkább a saját testsúlyos gyakorlatok, edzés módszer

királyát javaslom, a street workout-ot, ott eléred sokkal jobban amit akarsz, nagyobb erőléttel, és

izomzattal. Keresd fel az országos oldalt: street-workout.hu vagy az alapítjóját, biztosan szívesen

válaszol! De bármilyen kérdésed van a sporttal kapcsolatban, vagy bármi, gyere csatlakozz az országos csoporthoz ahol több ezren állnak rendelkezésedre, és is benne vagyok: [link]

2013. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!