Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan értelmezitek a Fegyence...

Hogyan értelmezitek a Fegyencedzés "Fejlődés" című bekezdését?

Figyelt kérdés

Amikor azt ecseteli hogyan kell növelni a sorozatokat (mjuk a fekvőtámasznál) az egy kicsit zavaros volt nekem. Én úgy értelmeztem hogy először 1*10, aztán 1*11... 1*19, 1*20 és akkor el lehet kezdeni rögtön a 2*20at, vagy csak 1*20+ 1*1 ... naponta növelve a második sorozatot amíg 2*20 nem lesz?

Ez egy kicsit hülyén lett megfogalmazva sztem vagy csak én értettem félre mindenesetre kíváncsi vagyok a véleményetekre :)



2012. márc. 25. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

hehe


fejlövésnek olvastam... meg is érdemelnétek, korlátolt értelmifogyatékos b4lf4szok...


Ha ezt nem érted meg, aranyom, hímezzél inkább terítőket...

2012. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 raffaello válasza:
100%
Nos, nem is annyira a könyvbe leírt mennyiség a mérvadó, hanem az, hogy te mit bírsz. Neked kell eldöntened, hány sorozatot akarsz csinálni, és milyen szériaszámmal. Ezt pedig nagyon egyszerűen eldöntheted azáltal, hogy kipróbálod. Ha csak egyszer tízet tudsz csinálni, akkor csináld azt. Ha kétszer tízet, akkor azt, ilyenkor az ismétlés számot is úgy növeld hogy 2x11, 2x12 stb. A megadott keretek szerint javasolt csinálni. De azzal sincs baj, ha két sorozatot csinálsz, de a másodikban már nem tudod megismételni az előző ismétlésszámot. Ebben az utóbbi esetben vagy visszalépsz az előző szintre, vagy megvárod, míg képes leszel rá. A lényeg az edzésben úgyis az, hogy önmagadhoz képest fejlődj, és idővel növelni tudd az ismétlésszámot, majd pedig a megadott erőnlét elérésekor lépj a következő nehézségi fokozatra.
2012. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kedves első, az intelligenciahányadosod az egekben , gratulálok


a másodiknak pedig hálásan köszönöm az értékes választ :)

2012. márc. 29. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!