Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én tartom szánalmasnak...

Csak én tartom szánalmasnak ezt az egész testépítési divatot?

Figyelt kérdés

Unom már azt, hogy ez a testépítés ennyire egy közhelyes téma lett. Mert én is gyúrtam még tini koromban meg vettem táplálék kiegészítőket ami pénzpazarlás is volt plusz a konditerem, de beláttam azt, hogy leginkább a haverok miatt csináltam én meg rohadtul nem élveztem. Plusz az konditerem tele volt fárasztó emberekkel akik okoskodtak meg be nem állt a szájuk állandóan erről a témáról beszélgettek.

Azt vettem észre, hogy olyan emberek gyúrnak akik szellemileg fejletlenek dicsekednek állandóan facebookon ezzel meg rohadt nagy képűek lesznek.

Meg a másik a nők meg lesz.rják azt, hogy egy férfi mennyire izmos, csak a legidiótábbakat érdekli.

Nem arról van szó én is mozgok tornázok meg futok, csak ez a testépítési láz egy szánalom


2013. febr. 4. 12:53
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

"Vigasztald csak magadat ezzel:)


Téged sem érdekel, hogy nézz ki a barátnőd, lehet akár, lusta, és kövér is?"


Utolsó mondatban leírtam, hogy mozgok tehát nem tudom honnan szűrted le ezt a következtetést :) Nem örülnék annak, ha lusta és kövér lenne a barátnőm, de annak se hogyha izmos lenne, mert engem speciel taszítanak az ilyen nők, szerintem nem nőiesek.

2013. febr. 5. 18:47
 42/48 anonim ***** válasza:

És aki alapból tök lapos fenékkel rendelkezik és csak gyúrással tud kerek feneket magának ?!

Melyiket választanád, melyiket nézed meg a lapos fenekűt, vagy a kerek fenekűt ?

2013. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 aikiboxer ***** válasza:

Kérdező: "Nem örülnék annak, ha lusta és kövér lenne a barátnőm, de annak se hogyha izmos lenne"


Nem tudod, miről maradsz le... :P

2013. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Naná, hogy kerek legyen.:)
2013. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 aikiboxer ***** válasza:
(Nem a lusta és kövérre céloztam...)
2013. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 *Glissade* ***** válasza:
Kérdező, én sem épp testépítő vagyok, még sem értünk egyett:)
2013. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 *Glissade* ***** válasza:

Ráadásul, még csak olyat sem írtam, hogy én az izmos pasikra buknék... csak annyit, hogy hasonlóképp gondolkodjon mint én...


Nagyon fura nekem, hogy megint a párkapcsolat témához terelted az irányt, szerintem neked más problémád van, nem a kondisokkal van bajod, hanem saját magaddal.

2013. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
amiket leírtál, az csak a hobbigyúrósokra vonatkozik, pont amilyen te is voltál, az olyan emberek miatt lesz gáz a sport, mint te, és akiket szánalmasnak tartasz ( nem értem, magadat miért nem tartod annak) a testépítés jó, de nem akkor, ha muszájból jársz le, és jó nagy barom vagy, hogy a haverjaid miatt jártál csak edzeni, meg miattuk vetted a táp.kiegeket. ezek az emberek járatják le a testépítést. gratulálok!
2013. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!