Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én tartom szánalmasnak...

Csak én tartom szánalmasnak ezt az egész testépítési divatot?

Figyelt kérdés

Unom már azt, hogy ez a testépítés ennyire egy közhelyes téma lett. Mert én is gyúrtam még tini koromban meg vettem táplálék kiegészítőket ami pénzpazarlás is volt plusz a konditerem, de beláttam azt, hogy leginkább a haverok miatt csináltam én meg rohadtul nem élveztem. Plusz az konditerem tele volt fárasztó emberekkel akik okoskodtak meg be nem állt a szájuk állandóan erről a témáról beszélgettek.

Azt vettem észre, hogy olyan emberek gyúrnak akik szellemileg fejletlenek dicsekednek állandóan facebookon ezzel meg rohadt nagy képűek lesznek.

Meg a másik a nők meg lesz.rják azt, hogy egy férfi mennyire izmos, csak a legidiótábbakat érdekli.

Nem arról van szó én is mozgok tornázok meg futok, csak ez a testépítési láz egy szánalom


2013. febr. 4. 12:53
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem az egészet, ha nem szeretted csinálni miért csináltad ?Soha nem tettem és nem tennék olyat, mert valami "divat" ,én spec azért csinálom, mert szeretem és magam miatt járok terembe nem mások miatt.

Nem, nem csak buták járnak le, nekem pl jogi végzettségem van ,az meg miről beszélgetnek .... konditerem !!! Bár én úgy vagyok ezzel, ha elmegyek , igyekszem 1-1,5 óra alatt letudni és oda koncentrálni,nincs időm társalogni és másokra figyelni . Vannak persze olyanok, akik többet beszélgetnek, mint csinálnak valamit és be nem áll a szájuk , magukat nézegetik stb . , de én nem figyelek az ilyen emberekre. Ha ezt nézzük mindenhol vannak ilyen emberek nem csak a konditermet kell nézni . Mi a helyzet a bevásárló központokkal, a fodrászoknál ? Oda is sokan egy valamiért járnak és arról beszélnek.



Aki Bereczki képét belinkelte meg szeretném kérdezni, hogy ismeri személyen Kriszt ? Semmi bajom nincs vele félre értés ne essék, dicséret amit elért, de ő az a tipikus " a csomagolás szép , csak a belső ...."

2013. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Az ő képét arra a hozzászólásra reagálva linkeltem, amiben azt írták, hogy általában, aki gyúr, annak okádék feje van, nem bírna velük csókolózni... Rögtön az ő arca ugrott be, mert szerintem helyes arca van, ehhez pedig nem kell a belső értékeit ismernem, hiszen nem arra hoztam fel példának :)
2013. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Látod ez a helyes arca van is egy olyan , hogy kinek a pap kinek a paplan. Neked helyes, másnak nem. De ez nem is ide tartozik, meg azért ahhoz a csókig is vezet valamilyen út és azon meg már valamilyen szinte meg lehet ismerni a másikat :)
2013. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Nyilván a saját szemszögemből, az én ízlésvilágomnak megfelelően írtam a helyes arcot. Ahogy szerintem finom a kókusz, a szomszédom szerint meg nem, de attól én még kijelentem, mert nekem de. :)
2013. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
0%

ez a szexi pasikáim, aki ezt nem éri el, az ne is próbálkozzon lányoknál! fiúknál se!

[link]

2013. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
ne zavarjon, hogy ez fotoshop.
2013. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Gyakorold még a provokálás művészetét :)
2013. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretted csinálni, miért csináltad? Ez olyan mintha én elmennék teniszezni. Frankó sport meg minden, de nem bírnám csinálni, szobatársam meg full megszállott. Ő meg a konditermet nem tudná csinálni. Nem is csinálja, meg én sem a teniszt.

Abban pedig igazad van, hogy a gyúrósok buták. A fogorvosis haverjaim meg biztos csak véletlenül tanulnak ott ahol, meg a vegyészek is, a villamosmérnökökről már inkább nem is beszélek. Ja meg én is biztos csak véletlenül hullottam be a gépészmérnökire.

Tudod általában azok szoktak full buták lenni, akik sztereotípiákat állítanak.

Abban tényleg igazat adok neked, hogy engem is rettenetesen idegesít, ha valakivel beszélgetek, és 2 mondat múlva: "ma mit fogsz edzeni?" De ez egyéb témában is megfigyelhető. Pl van olyan gitáros haverom akivel még próbán kívül is csak a rohadt gitárokról lehetett beszélgetni. Motoros haverom is van ilyen. Szal nem kell a testépítésre kenni ezt az emberi tulajdonságot.

Végezetül megkérdezném, hogy ha a testépítés láz egy szánalom, akkor miért pazarlod arra az energiádat, hogy kérdést írogatsz ki a témával kapcsolatban? Meg nem mindegy neked, hogy ki miért csinálja? Te csak hallgass és "tornázz" meg fuss.

2013. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

ja meg van egy tanárom aki MMA-t oktat még az egyetem mellett, és konditerembe is rendszeresen jár. Megmutatom milyen full buta ő is


TUDOMÁNYOS KÖZLEMÉNYEK

TUDOMÁNYOS KÖZLEMÉNY LEKTORÁLT FOLYÓIRATBAN


1. Constantinescu B, Bugoi R., Szíki G. Á.: Obsidian provenance studies of Transylvania's Neolithic tools using PIXE, micro-PIXE and XRF, Nucl. Instr. and Meth. B 189 (2002) 373.

2. Szíki G. Á., Elekes Z., Uzonyi I., Kiss Á. Z.: On the determination of nitrogen in carbon matrix by deuteron induced gamma-ray emission technique, Nucl. Instr. and Meth. B 190 (2002) 714.

3. Szíki G. Á., T. Bíró K., Uzonyi I., Dobos E., Kiss Á. Z. : Investigation of incrusted pottery found in the territory of Hungary by micro-PIXE method, Nucl. Instr. and Meth. B 210 (2003) 478.

4. Szíki G. Á., Dobos E., Kertész Zs., Szikszai Z., Uzonyi I., Kiss Á. Z. : A PIN detector array for the determination of boron using nuclear reaction analysis at a nuclear microprobe, Nucl. Instr. and Meth. B 219 (2004) 420.

5. Szíki G. Á., Uzonyi I., Dobos E., Rajta I., T. Bíró K., Nagy S., Kiss Á. Z.: A new micro-DIGE set-up for the analysis of light elements, Nucl. Instr. and Meth. B 219 (2004) 508.

6. Szikszai Z., Kertész Zs., Uzonyi I., Szíki G. Á., Magyar M. T., Molnár S., Ida Y., Csiba L.: Regional calcium distribution and ultrasound images of the vessel wall in human carotid arteries, Nucl. Instr. and Meth. B 231 (2005) 263.

7. Szíki G. Á., Simon A., Szikszai Z., Kertész Zs., Dobos E.., Gamma ray production cross-sections of deuteron induced nuclear reactions for light element analysis, Nucl. Instr. and Meth. B 251 (2006) 343.

8. Szíki G. Á. : Inkrusztált régészeti kerámiák vizsgálata mikro-ionnyalábos módszerekkel, Fizikai Szemle 55 (2006) 10.

9. Magyar M. T, Szikszai Z., Kertész Zs., Molnár J., Uzonyi I., Szíki G. Á., Csiba L.: Calcium distribution in the vessel wall and intima-media thickness of the human carotid arteries, Ultrasound in Medicine and Biology 33 (2007) 1171-1178.

10. Szikszai Z., Uzonyi I., Kiss Á. Z., Szíki G. Á., Vantelon D., Rózsa P.: Investigation of impact materials from the Barringer Meteor Crater by micro-XANES and micro-PIXE techniques.

Nucl. Instr. and Meth. B 267 (2009) 2229-2232.


NEMZETKÖZI KONFERENCIAKIADVÁNYBAN MEGJELENŐ ANYAG


1. Kertész Zs., Szikszai Z., Uzonyi I., Simon A., Szabó Gy., Szíki G. Á., Rajta I., Kiss Á. Z. : The Debrecen micro beam analysis facility: Report of recent development and applications with special emphasize on bio-PIXE, 10th International Conference on Particle Induced X-Ray Emission and its Analytical Applications. Portoroz, Slovenia, 4-8 June, 2004. Proceedings.

2. Kertész Zs., Simon A., Szikszai Z., Huszánk R., Dobos E., Szíki G. Á., Kiss Á. Z., Uzonyi I.: Development of an ion microprobe setup for complex elemental analysis of individual microparticles and microstructures, 11th International Conference on Particle-Induce X-ray Emission and its Analytical Applications. Pueble, Mexico, 25-29 May, 2007. Proceedings. Eds.: Miranda, J., Ruvalcaba-Sil, J.L., de Lucio, O.G. Mexico City, Universidad Nacional Autónoma de México (CD) 0 (2007) 12(4).

3. Szíki Gusztáv Áron, Hüse Erika, Mechanikai problémákból felépülő adatbázis fejlesztése és alkalmazása a műszaki informatika oktatásban, XV. Épületgépészeti, Gépészeti és Építőipari Szakmai Napok, Nemzetközi Konferencia, Debrecen, Magyarország, 2009. október 15-16. Konferenciakötet 384-389.

4. Nagyné Kondor R., Szíki G. Á.: Mathematical tools in engineering applications, Matematikát, Fizikát és Informatikát Oktatók XXXIII. Országos és Nemzetközi Konferenciája 2009. augusztus 24-26. Konferenciakötet.

5. Szíki G. Á.: Mechanikai problémákból felépülő adatbázis fejlesztése és alkalmazása a műszaki informatika oktatásban, Matematikát, Fizikát és Informatikát Oktatók XXXIII. Országos és Nemzetközi Konferenciája 2009. augusztus 24-26. Konferenciakötet.


KÖNYVRÉSZLET, FEJEZET


1. Hüse Erika, Szíki Gusztáv Áron, Statika példák az Excel oktatásban, DAB elektronikus Műszaki Füzetek, Műszaki Tudomány az Észak Alföldi Régióban, Könyvfejezet (2009) 167-172.

2013. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenkinek gyúrnia, nem való mindenkinek a testépítés. Ha csak azért mentél, hogy röhögj a haverokkal, és nem vetted komolyan, nem volt nagyon látványos eredménye, akkor valóban pénzkidobás a tápkieg meg a kondibérlet. Azért azt mégiscsak pofátlanság, hogy kollektíven lehülyézel minden kondist. Mi jogosít fel téged erre? Mert láttál pár ökröt, akiknek csak a szája nagy? Ilyen mindenhol van, nem csak az edzőteremben. Ennyire beszűkült agyú vagy, hogy meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg van, aki nem ilyen? Szerintem ez azért egy olyan dolog, amivel értelmes ember tisztában van: nem általánosítunk!

Itt azért eléggé sok hülyeséget lehet olvasni a kommenteknél. A felfújt izom csak egy volt a sok közül. Meg hogy a csajok nem szeretik a túl izmos pasikat. Valószínűleg aki szeret gyúrni, élvezettel csinálja, nem azért csinálja, hogy omoljanak utána a nők. Nekem mindenki azt mondja, az izmos nő nem tetszik a pasiknak, őszintén szólva nem is a pasik kedvéért nézek ki úgy, ahogy.

Én meg a zumbának nem látom az égvilágon semmi értelmét, mégse harsogom, hogy mennyire gáz meg szánalmas, mert nem az. Ha a zumbázónak ez a napi kikapcsolódása a nyolcórás munka után, akkor egészségére, semmi közöm hozzá.

Szóval az rendben van, hogy neked nem jött be a kondi, ez a te dolgod, de a csalódásod miatt az összes kondist hülyének titulálni elfogadhatatlan és ostoba dolog. (Gyógyszerész nő vagyok izmokkal. A pasik utálnak és hülye is vagyok.)

2013. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!