Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én tartom szánalmasnak...

Csak én tartom szánalmasnak ezt az egész testépítési divatot?

Figyelt kérdés

Unom már azt, hogy ez a testépítés ennyire egy közhelyes téma lett. Mert én is gyúrtam még tini koromban meg vettem táplálék kiegészítőket ami pénzpazarlás is volt plusz a konditerem, de beláttam azt, hogy leginkább a haverok miatt csináltam én meg rohadtul nem élveztem. Plusz az konditerem tele volt fárasztó emberekkel akik okoskodtak meg be nem állt a szájuk állandóan erről a témáról beszélgettek.

Azt vettem észre, hogy olyan emberek gyúrnak akik szellemileg fejletlenek dicsekednek állandóan facebookon ezzel meg rohadt nagy képűek lesznek.

Meg a másik a nők meg lesz.rják azt, hogy egy férfi mennyire izmos, csak a legidiótábbakat érdekli.

Nem arról van szó én is mozgok tornázok meg futok, csak ez a testépítési láz egy szánalom


2013. febr. 4. 12:53
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek :D
2013. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

Asszem már mindent leírtak az előttem szólók remekül :D


Tulajdonképpen ez a probléma is a kategorizálásból (utálom a szót: általánosításból) fakad, avagy van egy csoport, aki kondiba jár, és egy nagyon kis részükről az egészre vonsz le következtetést. Ez az alaptermészettudományok (matek, fizika, kémia) szintjénél feljebb már nem nagyon működőképes. Mert az még oké, hogy 'minden kilenccel osztható kétjegyű szám stb', de az már nem, hogy 'minden ember, aki...'.

Nem élvezted? Ne csináld. Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Nem bírtad a többieket? Az az ő hibájuk, nem a sporté. Idióták fészbúkon? Idióták azok minden téren (vagány piálós partifotóból azért több van). Plusz ez nem a fészbúk hibája, mert ez is egy rettentő népszerű megállapítás.


Tulajdonképpen az egyetlen igazságtartalom a főkérdésben van, avagy 'testépítési divat'. Azaz boldog-boldogtalan elkezdi, olyan is, aki valójában nem is akarja (ez a divat egyik fő ismertetőjele), nem tud semmit, alázatról nem is hallott még, csak menő akar lenni, ezért lejár gyúrni mellbicepszre, oszt csá. Mivel ez egy sok helyen elérhető, könnyű izmosodási lehetőség, tulajdonképpen a legkönnyebb elérhető, nem csoda, hogy a sok energiaminimumra törekvő ide gyűlik. Majd egyszer abbamarad, amikor a dagadt nők mellé felzárkóznak a dagadt/pálcika fiúk divatként :D


Azt meg kifejezetten nem értem, hogy sokan azt hozzák fel ellenérvként, hogy nem jó az akkora izom, ami már akadályoz a mozgásban... na de egy átlagember tud akkorát építeni? Akar? Nem. Akkormeg? Teljesen irreleváns.

2013. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 *Glissade* ***** válasza:

"Meg a másik a nők meg lesz.rják azt, hogy egy férfi mennyire izmos, csak a legidiótábbakat érdekli."


Vigasztald csak magadat ezzel:)


Téged sem érdekel, hogy nézz ki a barátnőd, lehet akár, lusta, és kövér is?

2013. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Így van. Ugye Glissade nem árt egy kis izom? :)
2013. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 *Glissade* ***** válasza:
100%

A lányoknak sem árt egy kis izom, nem hogy nektek:)


Egyébként meg, sajnos egy lusta ember, aki nem megfelelően kajál, nem jár edzeni, és mellette még a pofája is, akkora, mint a kedves kérdezőnek...


A legrosszabb!

Kerülni kell messziről, mert félő, hogy egy kicsit engem is magával ránthat, vagy hatalmas viták kerekedhetnek belőle.

2013. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 *Glissade* ***** válasza:

Elég nehéz dolga van annak aki komolyabban edz, vagy sportol.

Nincs az a hülye, aki maga alatt vágja a fát...

2013. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Én inkább jobban bírom az izmos pasikat, mint a vasággyal 40kiló típust vagy a nagyon kövéret... De idióta vagyok, hogy ilyenekkel foglalkozok :D
2013. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 *Glissade* ***** válasza:
Akkor lennél idióta, ha nem foglalkoznál ilyesmivel...
2013. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Irónia volt! :D
2013. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 *Glissade* ***** válasza:
100%
:)
2013. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!