Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én tartom szánalmasnak...

Csak én tartom szánalmasnak ezt az egész testépítési divatot?

Figyelt kérdés

Unom már azt, hogy ez a testépítés ennyire egy közhelyes téma lett. Mert én is gyúrtam még tini koromban meg vettem táplálék kiegészítőket ami pénzpazarlás is volt plusz a konditerem, de beláttam azt, hogy leginkább a haverok miatt csináltam én meg rohadtul nem élveztem. Plusz az konditerem tele volt fárasztó emberekkel akik okoskodtak meg be nem állt a szájuk állandóan erről a témáról beszélgettek.

Azt vettem észre, hogy olyan emberek gyúrnak akik szellemileg fejletlenek dicsekednek állandóan facebookon ezzel meg rohadt nagy képűek lesznek.

Meg a másik a nők meg lesz.rják azt, hogy egy férfi mennyire izmos, csak a legidiótábbakat érdekli.

Nem arról van szó én is mozgok tornázok meg futok, csak ez a testépítési láz egy szánalom


2013. febr. 4. 12:53
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
82%
Cseréljünk ismerősöket, inkább olvasnék erről, mint arról, hogy éppen ki kivel égeti magát vagy milyen car a vizsgaidőszak.
2013. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Általában tényleg ezért csinálják.

Én amúgy szórakozásból, feszültséglevezetés céljából jártam egy ideig konditerembe és ott volt egy-két olyan fazon, akivel el lehetett beszélgetni, de legtöbbször csak foglalt volt az összes gép és jöttek a levakarhatatlan emberkék, akikkel egy iskolába jártam.

Már inkább szenvedés volt, szerintem a legjobb otthon edzeni.

A fehérjeporoknak nagyjából semmilyen különösebb hatása nem volt, úgyhogy azt is hagytam, de aki nem akar olyan izmos lenni, annak úgyis pazarlás.

2013. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
79%

Ez csak nézőpont kérdése.

Én szeretek gyúrni,kövér kisfiúból a teremben formálódtam férfivá.Én jobban érzem magam izmosan mint gyengén,nem a lányok miatt csinálom.

Nagyképű,okoskodó emberek pedig mindenhol vannak.

2013. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja tud egy függőséget okozni néhány embernél,mint nálam is, csak a kondi-csak a kondi, ezért is lépett le a csajom egy vékony sráccal.
2013. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
87%

Van is benne igazság és nincs is.:)

Sokan tényleg csak divatból edzenek és face-en mutogatni magukat és igen, a nőknek általában nem tetszik a túl izmos forma. DE!: nem mindenki a nők miatt edz, vannak nagyon értelmes testépítők is, vannak otthon edzők is.

Tápkieg nélkül is lehet valaki izmos, de egy jó tejsavóproteinnek óriási előnye van edzés után, mivel gyorsan szívódik fel.

Ha valakinek nem tetszik a testépítés, akkor foglalkozzon mással, nem muszáj mindenkinek izmosnak lenn, de hagyjuk már meg egymásnak a választást, hogy ki mit szeretne sportolni. Én sem kezdem el szidni pl a kézilabdát, mert nem azt csinálom.:)

2013. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem igazad van. Engem a volt pasim cipelt el állandóan konditermbe. Hiába mondtam neki, hogy én valami más sportágra vágyom, szerinte 18 felett teljesen felesleges elkezdeni bármilyen sportágat, mert kurzusok csak gyerekeknek vannak. Én hülye hittem neki, jártam vele kondizni, de nekem unalamas volt. Később persze amikor már volt otthon internetem kerestem más lehetőséget és meglepődtem, hogy mennyi lehetőség van 18 éven felülieknek is. Elkezdtem azt ami mindig is érdekelt, 13 éve csinálom, versenyzek is amatőr szinten. Jó alakom lett, végre van rajtam izom is (fiatalabb koromban csont és bőr voltam), önbizalmam is több lett. Nem gond ha valaki testépítő szeretne lenni, de szerintem sokan gondolják, úgy, hogy idősebb korban mást már nem nagyon érdemes elkezdeni. Én itt is kicsit úgy érzem, hogy sokan várnak segítséget milyen sportágot érdemes elkezdeni és szinte mindig ugyanaz a válasz :( (Ha mást ír valaki akkor meg lehülyézik).
2013. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
82%
Ez sem igaz, hulye vagy.:) (poén!) szóval sokszor írjuk, hogy fegyencedzés vagy küzdősportok, vagy bicaj, kocogás, ugrókötelezés. Nem csak gyúrást ajánlunk!
2013. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
26%
Én nő vagyok, és utálom a kigyúrt palikat. Rosszabbak, mint egy plázaribi. Legyen izom a pasin, de természetes, nem ezek a felfújt vackok! Amúgy is sok manapság a potenciazavarokkal küzdő pasi, minek még ezt fokozni?
2013. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem igazad van. Engem a volt pasim cipelt el állandóan konditermbe."


Bocsi, de ez nem a testépítőket minősíti, hanem a pasit, mint egyént, illetve neked sem kellett volna hagynod, hogy csak úgy "elcipeljenek". :) Ha az én pasim azt mondaná, hogy menjek vele boxolni, mert más lehetőségem már úgysincs, nem kicsit nevetném ki.

2013. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
87%

"Legyen izom a pasin, de természetes, nem ezek a felfújt vackok! Amúgy is sok manapság a potenciazavarokkal küzdő pasi, minek még ezt fokozni?"


Na ez aztán a létező legnagyobb baromság! Mi az hogy felfújt?? Talán levegő van az izmokban?? Potenciazavar? Az eszedbe sem jut, hogy rengetegen tisztán edzenek, koxok nélkül? Eszméletlen, hogy ennyi közhelyes őrültséget le tudsz írni!

2013. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!