Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én tartom szánalmasnak...

Csak én tartom szánalmasnak ezt az egész testépítési divatot?

Figyelt kérdés

Unom már azt, hogy ez a testépítés ennyire egy közhelyes téma lett. Mert én is gyúrtam még tini koromban meg vettem táplálék kiegészítőket ami pénzpazarlás is volt plusz a konditerem, de beláttam azt, hogy leginkább a haverok miatt csináltam én meg rohadtul nem élveztem. Plusz az konditerem tele volt fárasztó emberekkel akik okoskodtak meg be nem állt a szájuk állandóan erről a témáról beszélgettek.

Azt vettem észre, hogy olyan emberek gyúrnak akik szellemileg fejletlenek dicsekednek állandóan facebookon ezzel meg rohadt nagy képűek lesznek.

Meg a másik a nők meg lesz.rják azt, hogy egy férfi mennyire izmos, csak a legidiótábbakat érdekli.

Nem arról van szó én is mozgok tornázok meg futok, csak ez a testépítési láz egy szánalom


2013. febr. 4. 12:53
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
82%
Én olyan környezetben élek ahol primitív emberek vesznek sokszor körül ilyen téren, megiszok egy fehérje shaket, már egyböl mondják minek koxolsz. Minek vitamint szedni, és még sorolhatnám. Falra tudok már mászni ezektöl az emberektöl, még lenézik aki rendesen eddz.
2013. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
85%
Aki meg a tápkieget a koxal keveri, az totál nem normális.:)
2013. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
a jó kis Brutalos shakeremet épp most nevezték "doppingszeres köcsög"nek :D
2013. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfiak potenciazavarától féltek, kedves nőtársaim, melegen javaslom, hogy jó távol tartsátok magatok bármely sportot űző pasitól, mert biza minden sportágban vannak olyanok, akiket hazavágtak ilyen-olyan szerek (na nem a fehérjeturmix), és ha már közhelyekkel akarunk durrogtatni, akkor az úszóktól különösen, mert sokféle sportolót ismerek, de az úszók között kifejezetten sok az olyan homoszexuális, aki barátnő mögé bújtatva próbálja elrejteni valódi érdeklődését ;) Fene tudja, miért, de azért még nem b*zizok le minden úszót, mert az meg nagyon nem volna reális.
2013. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
0%
A gyúrós pasik buták. A másik meg, hogy mindig olyan pasikat látok gyúrni, akiknek eszméletlen okádék fejük van. azt hiszeik, ettől jobbak lesznek. Pedig hát nem. a fejüket kellene lecserélni. Lehet egy test akármilyen izmos, akkor se fogok egy bányarémmel csókolózni.
2013. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Biztos buták.:) Azért vagyok élelmiszermérnök és egy gyógyszergyárban fejlesztő.
2013. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Itt van az egyik legjobb pasi, azért én ilyen "okádék fejjel" is befogadnám :))))

[link]

2013. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes ?? okoskodnak és szellemileg fejletlenek???HA először gondolkoz már mit írkálsz ?

tanári diplomám van és rengeteg ismerösöm mérnök meg egyébb felsőfokú végzettségű és nem kákabelűek avgyunk ám, egyikünk sincs mázsa alatt , és az 50 kar is ciki, ha alámegy vki....akkor miről is írsz te?????

2013. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 aikiboxer ***** válasza:
100%
A Kérdezőnek: Én megértelek! Minden nem sikerülhet az életben. De ne keseredj el, azért biztosan találsz magadban valamilyen tulajdonságot, amely tetszhet a nőknek. Csak van valami?! Az, hogy nem vagy izmos, még nem a világ vége! Fel a fejjel! :)
2013. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
49%

Minden szánalmas, ami hiúságot táplál. Például testépítőnek lenni önmagában klassz és mérsékelt formában sokkal egészségesebb a fotellakóknál, azonban felesleges olyan izomzatot létrehozni, amivel már lehetetlen a közepes távú helyváltoztatás. De ez mindennel így van, más sportokkal is, és nem csak sporttal. Ha valamiben elérsz egy felesleges eredményt, az hiúság, legyen az párnacsatától kezdve ókoplahoma nyelvújításig.


Egyszerű a gyógymód: ne éltesd! Ha nem tetszik, ne figyelj oda, ne beszélj róla, és el fog tűnni az életedből. A tesztoszteron potenciahuszárok pedig gyorsan leépülnek a fénykoruk végén és nyögve fogják átvészelni a maradékot, ami nekik még hátra van.


Nyugi van, semmi baj nincs. Mindenki sportoljon ésszel. Aki meg nem képes rá, az meg is érdemli a pofára esést. Tudjátok, evolúció.

2013. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!