Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen 120 szemes 1 hónapos...

16 évesen 120 szemes 1 hónapos danabol kúra?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok?mivel kéne szedni,h maradjon meg belőle? Mmint milyen tömegnövelővel vagy proteinnel vagy mivel? Jó lenne ,ha egy tapasztalt,hozzáértő ember részletesen leírna mindent..előre is köszi.

70kg-175 cm


2013. jan. 27. 21:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd mérlegre a dolgokat...megéri 16 évesen ESETLEGESEN tönkretenni a hormonháztartásodat, hogy később csak kamagrával működjön a cerka? Idősebb korban is veszélyes persze, de most még pláne necces. Tudom én, aki mer az nyer, de itt több mindent tudsz veszíteni. Vese, máj, érrendszer, prosztataproblémák bármikor lehetnek és még elég széles a paletta. Biztos, hogy kitennéd magad ekkora rizikónak, ér ennyit a célod?
2013. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Ér
2013. márc. 2. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!