Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen 120 szemes 1 hónapos...

16 évesen 120 szemes 1 hónapos danabol kúra?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok?mivel kéne szedni,h maradjon meg belőle? Mmint milyen tömegnövelővel vagy proteinnel vagy mivel? Jó lenne ,ha egy tapasztalt,hozzáértő ember részletesen leírna mindent..előre is köszi.

70kg-175 cm


2013. jan. 27. 21:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ma 01.40, pont hogy ilyen fiatal korban lehet véglegesen hazavágni a hormonolális rendszert. Ritka nagy balf@sz vagy, hogy koxolásra biztatsz kezdő fiatalokat!!

Eszem megáll az ilyen debileken. Kérdező, nyomjad naturálban, danabollal csak zsírt és vizet hozol össze némi kis izommal, amiből SEMMI nem fog megmaradni kúra után. Illetve de: a mellékhatások! Máj- és vesebetegség, szív- és érrendszeri megbetegedések, személyiségváltozás, heresorvadás, hajhullás, stb. El kellene gondolkozni, hogy megéri e!

2013. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Jakab Ali válasza:

hellosztok tudom nem ide tartozik de megszeretném kerdezni a danabolt pirmisba kell szedni azt tudom ...

depl: ha napi 2 ot azt egycerekell bevenni??? vagy 1et pl reggel 1egy este??

2013. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. :) Tudom, hogy viszonylag olcsó cucc és csábító, hogy nem kell szúrni magatokat, de hagyjátok már a p!csába a danabolt. Ha kezdők vagytok eleve ne szedjetek semmit, ha meg később versenyre adjátok a fejeteket akkor meg ne ilyen sz@rokkal tömjétek magatokat legalább.
2013. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Dorian Gray válasza:

Ez félelmetes:)

"Mit gondoltok?mivel kéne szedni,h maradjon meg belőle? Mmint milyen tömegnövelővel vagy proteinnel vagy mivel?"


1: mi maradjon? izom? Kúra után huss így megy el..

2: "tömegnövelővel vagy proteinnel vagy mivel?" - edzettél már legalább 1x vagy csak ránéztél a súlyzóra, és egyből tömni akarod magad mindennel? Értem ezalatt a naturál dolgokat is..oké hogy fehérje vitamin kell, meg aki nem zsíros alapból csal pilinszka az tömegelni akar, de a kérdésedből az jön le hogy minimális infód sincs a dolgokról, feltételezhetően azért sem, mert nem edzettél soha - bármilyen meglepő de a teremben befogadják a pacal embereket is meg a kis csontikat is - és némi infó ragad rád, segítenek tanácsokkal. Ezért gondolom, hogy lövésed sincs semmiről. Már pedig akor ezen aszinten fehérjén vitaminon, meg normális kajláson kívül SEMMI nem kell. Persze meg egy normális edzésterv. Majd 4-5 hónap után amikor már belerázódik az ember érez némi változást akkor van értelme tömegnövelőnek. Rengeteg ilyen ember van, aki kb annyit tud az edzésről, hogy kinézte a havi bérlet árát, de már minden tápkieget nyomna magába. Rosszabb esetben, mint te még koxot is. Ja és egy fontos dolog a végére a Kox nem helyettesíti az edzést ugyanolyan rohadt keményen kell edzeni azzal is.

2013. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Utolsó: Igazad van, de nem értem, hogy mi a probléma azzal, ha az ember kezdőként tápkiegeket is zabál? Én is nyomatom az első edzésem óta a fehérje + gyors CH kombót mindig utána. Ez szerintem nincs időhöz kötve. :))))


Attól viszont óvok mindenkit, hogy edzőtermekben kérdezősködjön. Nagyon sok az önjelölt próféta, akik telepofával hirdetik, hogy a felüléstől lesz kockahasad mert leég róla a zsír, szálkásításnál meg kis súllyal és nagy ismétléssel dolgozunk. Persze ez nem a teljes "tudomány" abból amit én is hallottam, csak esszencia.

2013. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Dorian Gray válasza:

Nincs vele probléma, csak azzal van, hogy sokan életükben 1 szabályos sorozatot nem csináltak még meg de már azon agyalnak hogy milyen kieggel lehet fejlődni. Tehát valamiféle sorrendet tartsunk be:) Persze fehérje vitamin mehet rögtön, de pl a tömegnövelő szerintem 1 polccal lejjebb van ilyen szempontból.

Az edzőtermi kérdezősködést nem vaktában értettem. Én is tudom mennyi önjelölt okostojás van, ellenben gyakorlatilag minden edzőteremben, ami nem egy pince, vannak versenyzők is. Na tőlük tessék kérdezni. Régen oda járt [link] Alex, odamentem hozzá és kérdeztem és mit ad Isten nem hajtott el azért mert 130 kiló pacal voltam hanem elmagyarázott dolgokat. (ennek 2 éve). Nem a helyi okostojásoktól kell kérdezni, nem úgy értettem:)

2013. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
2 éve edzek,teljesen szàlkás vagyok,de tömegesebb akarok lenni,tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal kivéve a kokszokkal,mindent elolvastam róluk,de mindenhol más van írva róluk,tehát..különben,nemtudod mennyit edzettem és h mennyit tudok mindezekről..szóval szerintem inkább nemvagyok kíváncsi a válaszaidra,ocskos.
2013. jan. 28. 17:20
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem itt mindenki idősebb nálad ÖCSKÖS. :))))) Nem is kicsivel. Vegyél vissza az arcból. 2 év edzés után SEM kell kox még, pláne nem ez a vizesítő/zsírosító szar. Egyél normálisan és fejlődni fogsz.
2013. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
3 éve edzek,elirtam..de ha ennyi negatïv vélemény van róla akkor hagyom is..vmi mást tudtok ajánlani? Nembaj ha drága
2013. jan. 28. 19:43
 20/22 anonim ***** válasza:

ha versenyezni akarsz akkor csak tájékoztatás céljából írok párat, amúgy meg felejtsd el:

Szuris cuccok: deca durabolin+sustanon. Fontos a deca mellé tesztó (itt a sustanon adja), mert simán egy bázis-szteroiddal elmegy a libidó és nem áll fel a műszer.

Primobolan + tesztoszteron propionát, boldenon + propionát (vagy depo), trenbolon + propionát, stb.. lehet variálni.

2013. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!