Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 176 cm vagyok,70 kg, szeretnék...

176 cm vagyok,70 kg, szeretnék még egy 5kg-t legalább hízni?

Figyelt kérdés

Fél évet edzettem aztán ki kellett hagynom fél évet, most kb 3 hónapja edzem megint, viszont nem érzek olyan áttörő fejlődést, súlyban fejlődtem, de már egy ideje 70 kg vagyok (kb 3 hete szerintem), mondjuk erőben fejlődtem talán azóta még, de szeretnék elérni 75-80kg-t, hogy utána tudjak mire szálkásodni. Étrendem általában rendben van, de van hogy hetente 1-2 nap nem éppen jó, edzéstervem oké, eddig nem szedtem tápkieget, most is csak úgy tudnám megoldani, hogy havernál tárolnám, gáz lenne ha nem tudnám edzés után inni, csak valamikor a nap folyamán? Mert az úgy furán jönne ki, hogy végzek az edzéssel és átfutok haverhoz (itthon edzem már, az első fél évet edzettem teremben).

17F



2013. jan. 27. 17:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
szomszédokkal nem vagyunk jóban és kertes házban lakunk úgyhogy a pince meg ilyesmik gyakran látogatott helyek.
2013. jan. 27. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!