Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok majd szálkásodni,...

Hogyan tudok majd szálkásodni, fogyni ha télen már nem lehet futni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem lehet télen futni?Futópad????????
2009. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Így van, igaz drágább, mintha erdőben futnál, de ennyi áldozatot megér...


Már 5-6000 Ft körüli áron lehet bérletet kapni. (1 hónapra.)

2009. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Kondizással, megfelelő étrenddel.
2009. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Emberek, lehet futni télen! Én kifejezetten imádok télen futni, és akkor még jobb, ha esik a hó. Nagyon szép olyankor a környezet és szeretem hallgatni, ahogy ropog a hó a lábam alatt. No persze, kell megfelelő öltözet, h nehogy megfagyj, de én kifejezetten szeretem a hideg időt :)
2009. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ok dehogy öltözöl fel és a hidegben ha leizzadsz az veszélyes lehet
2009. aug. 31. 22:28
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Persze hogy lehet futni télen. A hideg önmagában nem gond, teljesen jó futóruhák vannak télre (is), igaz, egy vagyonba kerülnek. A havat én speciel nem szeretem, mert akadályozza a mozgást, de ha kell, elviselem. De most már ritkák azok a hideg, havas telek. Van olyan év, hogy a városban szinte nincs is hó. A margitszigeti futópályán pl. szinte sose marad meg.
2009. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Miért pontozták le azokat, akik a futógépet, termet ajánlották?

Én megértem, hogy van aki tud szakítani hétköznap 3 órát az idejéből, hogy beöltözzön 200ezer forintos ruhákba és elmenjen a Margitszigetre futni. (vagy a hegyekbe bárhova)

De szerintem aki nem megszállott és csak fogyni akar egy kicsit, az jobban jár ha egy jobb futócipő áráért vesz 3 hónapi konditerem -bérletet és szakít rá nemtöbb, mint 1 órát a napjából, hogy lejárjon.

A túlsúlyosoknak meg még jobb is egy profi futógépen edzeni, mert azon hatékony ütéselnyelő rendszer van, ami a talajról nem mindíg mondható el.

Igazából a céljaidtól és lehetőségeidtől függ, de teljesen jó a futógép.

2009. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Lehet télen is futni legfeljebb gumicsizmában!
2009. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Hófutás!!! Az még jobb mint a sima futás. Amúgy szánkózás, csúszkálás is mozgás, szóval csak élvezd a telet és kész.
2009. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hát szerintem télen is lehet futni! én most október elején kezdtem el futni és rendszeresen futok heti minimum 2 alkalommal..és nagyon jó! rétegesen felötözök, most így decemberben már 2 pulóver, és rajta egy teemópulóver, kesztyű, és sapka! de persze nagyon izzadok így, és ilyenkor egy huzamba lefutom a távomat, mert ilyenkor nrm érdemes megállni mert megfázhatsz!
2009. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!