Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanozolol mellé mit ajánlanál...

Balazs00xx kérdése:

Stanozolol mellé mit ajánlanál ha Szálkásodni fogyni formásodni szeretnél?

Figyelt kérdés

5 éve edzem, havi 20 e.t költök tápkiegre de az csak tartja a szintet , ezért stanát ajánlották ill mellé h kéne még valamit szednem, mivel a Koxokhoz nem értek így itt kérdeznék rá tőled,tőletek h mi az ajánlott ilyen kúra esetén? Stanából napi 25-30 grammot mondtak bevitelre és mellé mindenki mást , szerintetek mi a legeredményesebb?

27\F Várom válaszodat Üdvözlet; Egy amatőr:]


2011. máj. 28. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
bocsi a nem teljesen válaszért, de arra nem gondoltál, hogy a kajádat rakd rendbe? Mert arról nem írsz semmit, így gondolom főként a tápkiegekre alapozol, ami viszont nem jó. A koxról semmit sem tudsz, és még a rendes kajálásban is sok tartalékod lehetne. Ez lenne a te érdeked is, mivel a kox után a legtöbb ember abbahagyja az edzést (pszichológia), így az egész életmódot is. Amatőr szinten szerintem egyébként is hülyeség, de ez az én véleményem :)
2011. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi, bár az edzést kizárt hogy abba hagyom:) egy fajta életmód ez már nálam :) heti 4 edzés nélkül kivagyok teljesen.. mindegy:D a kajára gondoltam igen:)

napi 500gramm csirke, 200 gramm rízs és zöldségek:) napi változatosságban mindig más, ill halat tojást eszek még

folyadék cukormentes üdítők ha van rá lehetőség :) vagy cukoos :\ .. joghurtokat és egyéb tejterméket sokat eszem szeretem őket , ill teljes kiörlésű , rozsos pékárú..

gyümölcsből kevés mert cukros:)

2011. máj. 28. 12:46
 3/18 anonim ***** válasza:
hány kiló és centi vagy?
2011. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 °:Amigo:° ***** válasza:
75%

Fél kiló csirkére akarsz koxolni ?

:-))))

Nagyon komoly vagy.

Még szerencse, hogy nem kapsz eredeti Stanozolt, így csak a pénzed dobálod kifelé, ahelyett hogy rendesen ennél....

2011. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

mark86


ezért kérdeztem hány kiló! fél kiló csirke natúr tömegelésnél kéne! így hogy szálkásítás+kox nagyon karcsú!

2011. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 °:Amigo:° ***** válasza:

Ejj, a macskám többet eszik....

2,5 kiló szegény és nem koxol

:-)))

Fogadjunk, hogy Te is proteinturmixból fedezed a 70 % -ot...

2011. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

mark86


én?

2011. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

igaz , fehérje turmixból fedezem a fehérje bevitel nagy részét

perpillanat 120 kg és 190 magas

113 voltam 5 hónapja azóta feljött 7 kg ami nem kéne

2011. máj. 28. 13:39
 9/18 °:Amigo:° ***** válasza:

Mark!

Nem, a kérdezőről van szó.

:-)

120 kiló ?

Nyugodtan egyél 1,5 kiló húst naponta, meg úgy 1 kiló zöldséget.

Hozzátenném, hogy a húsból való fehérje kiemésztése már magában energiaigényesebb, mint a proteinturmix.

Azt hagyd meg edzés utánra.

2011. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
120 kiló mellé fél kiló csirke az mint sz*rnak a pofon. 2-3gr / tsk fehérje, ez esetedben alsóhangon 240gramm, amihez mondjuk 2,4 kg csirke kéne. Szóval azért kajában még van hova fejlődnöd.
2011. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!