Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki fogyni, majd izmosodni...

Aki fogyni, majd izmosodni (szálkásodni) is szeretett volna, és sikerült is neki, kezdetnek mit csinált?

Figyelt kérdés

Mármint:

-Csökkentette az ételmennyiséget

-Változtatott az étrendjén

-Kardio edzéseket tartott otthon magának

-Elkezdte otthon nyomni a fekvőtámaszokat, hátizmokat

-Bérletet vett egy konditerembe és súlyt emelgetett


Vagy mi volt az első lépés?

80KG vagyok, 16 éves fiú, enyhe túlsúllyal, de én nem csak fogyni szeretnék, hanem izmosodni is karba, hasban, mindenhol.

Mi legyen az első lépés? (Vagyis a második, mert az ésszerű táplálkozást már elkezdtem)


2010. szept. 4. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz én nő vagyok,de engem a futás szálkásított le rendesen:)
2010. szept. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze itthon edzettem is.És száműztem a cukrot,fehér lisztet az étrendemből.Megpróbálok nagyon minőségien enni.
2010. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 100g körülire szorítottam a szénhidrát bevitelemet, és 300 g körülire növeltem a fehérje bevitelem, mellette kondiba jártam, és súlyzós edzéseket tartottam.
2010. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

kedves utolsó, ezt mondhatod egy ilyen baromnak mint a kérdező ^^


body.builder.hu

2010. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

(Nem, kedves utolsó, neked ez nem szól, még véletlenül se gondold, hogy a gyökér kis benyögésed egyáltalán érdekel is. A weboldaladdal meg legyél boldog). :)

2010. szept. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!