Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le a hasamból?

Hogyan fogyjak le a hasamból?

Figyelt kérdés

A télen hasamra rakódott egy kis felesleg, és szeretném leadni, nem vagyok kövér (164cm 54 kg vagyok), inkább izmosodni formálodni szeretnék de nem tudom hol kéne elkezdeni, most egy hete elkezdtem tornázni, de tudom hogy az étrenden is változtatni kell. olyanoktól kérek választ aki tényleg tudja, a leghatásosabb módszereket.

22/l


2013. jan. 22. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van:Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz). El kell dönteni, hogy mit szeretnél előbb. zsírt leadni vagy izmosodni.:)
2013. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
előbb a feleslegtől szeretnék megszabadulni, és utána alakítani az alakomat.
2013. jan. 22. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szálkásító diéta kell és heti min 3-4 aerob edzés. De mellé mehetne pár súlyzós edzés is, hogy ne veszíts izomból és feszes maradj. Így sokkal jobb lesz a forma.
2013. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!