Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzésbe valaki segít?

Fegyencedzésbe valaki segít?

Figyelt kérdés
Guggolást akarom csinálni. Azt írja az elsőnél, hogy kezdő 1 ismétlés 10x. Mennyi ideig kell maradni a kezdő fázisba? Mert szerintem most is sokkal több menne, de ha nem csinálom fokozatosan, akkor a térdem szét megy.

2013. jan. 20. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csesztem rá egyből a guggoláshoz ugortam azt monták ez igy nem fog menni főleg nekem nini egylábbal guggolok
2013. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aikiboxer ***** válasza:

Az első lépését nyugodtan hagyd ki, sok értelme nincs. Kezdd a másodikkal, és nyomj belőle háromszor valamennyit. Amennyi jól esik. Mondjuk 3x20-at, vagy ha jól bírja a térded, 3x50-et. :) Ha eléred ez utóbbit, el fogod tudni dönteni a következő edzésig, hogy ugorni akarsz-e egy szintet, vagy megcsinálod még egyszer. De általában: mindenből 3x valamennyit csinálj (szemben a könyvvel -- többet ér a 3x5 mint az 1x10), és ha eléred a kitűzött célt, akkor ugorhatsz.


De, van néhány szuper gyakorlat, mint pl. a híd 1, amelyet akkor is érdemes csinálni, amikor mesterszinten vagy ugyanebből.

2013. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Az első lépését nyugodtan hagyd ki, sok értelme nincs."


Ha előttem nem sportolt semmit se akkor inkább ne hagyja ki.


Te meg kérdező:


"kezdő 1 ismétlés 10x. Mennyi ideig kell maradni a kezdő fázisba?"


Minden edzésen emeld néhánnyal az ismétlésszámot addig amíg a középhaladóhoz nem érsz. Csináld tovább és lassan eljutsz a haladóhoz, onnantól meg mehetsz a második lépés kezdő szintjére és így tovább.


"sokkal több menne, de ha nem csinálom fokozatosan, akkor a térdem szét megy."


Akkor miért kérdezel olyasmit amire tudod a választ?

2013. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Ha ELŐTTE nem sportolt semmit. (Utolsó voltam)
2013. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!