Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bicajozással tényleg megnyúlha...

Bicajozással tényleg megnyúlhat egy kicsit a láb, vagy van erre módszer?

Figyelt kérdés
Rövid a lában, e miatt nem érzem magam nőiesnek, nem szeretem az alakom miatta. Sok módszerről olvastam a neten, kül gyakorlatokról, amikkel meg lehet nyújtani a lábat. Pl úgy, hogy a bicajon az ülést magasabbra kell helyezni mint ami kellene, és akkor hosszabbodni fog a láb, mivel "nyújtóznia" kell hogy elérje a pedált. Van olyan módszer, amivel sikerülhet 2-3 centit (az sem baj, ha több) nyújtani őket?
2013. jan. 19. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fent említett módon egészen biztosan nem fog nőni a lábad. Ez genetikailag meghatározott dolog. Javaslom törődj bele, és fogadd el így magad. Van rá módszer, hogy nyújtsák, de az a legtöbb ember számára elviselhetetlen fájdalommal és áldozattal jár. Nem beszélve arról, hogy milyen költségeket emészt fel. A módszerről az alábbi oldalon olvashatsz, valamint youtube-on is rákereshetsz.

[link]

Azt nem tudom, hogy Magyarországon végeznek-e műtétet esztétikai okokból.

2013. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen nem létezik...
2013. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olvastam a műtéti végtagnyújtásról, ilyesmibe nem mennék bele semmiképp, nem a fájdalom, hanem a pénz miatt inkább. Gyerekkorom (12-13 éves korom) óta zavar a dolog, mindig magassarkú cipőkben, szandálokban voltam hajlandó járni csak, komplexusom van. Hát akkor marad a 10 centis magassarkú, csizma, szandál, papucs.. Azért kösz, még megpróbálkozom ezzel-azzal netről.
2013. jan. 19. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!