Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3 edzésel mennyi idő...

Heti 3 edzésel mennyi idő kell a hasizom kifejlódéséhez?

Figyelt kérdés

ugyértem hogy látható eredménye legyen

hány hónak kb?



2013. jan. 19. 16:03
 1/8 Osynho ***** válasza:
Szerintem van hasizmod, ha tudsz állni. :)
2013. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erős hasizmod lehet tőle, de a láthatóságához alacsony testzsír% is kell. Azt pedig nem tudod elérni hasizomgyakorlatokkal, mivel nincs helyi zsírégetés.
2013. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

176 cm magas vagyok és 60-62kg mit kezdjek a láthatóságért ?

168cm magasan és 49 kg val kockahasam volt de abbahagytam és felhiztam de jelenleg lapos a hasam

2013. jan. 19. 16:15
 4/8 A kérdező kommentje:
és mennyi idő kb még elérem a láthatóságot?
2013. jan. 19. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:

amint vége a télnek lekerül a nagykabát és félmeztelenül kezdesz járkálni az utcán látszani fog.

bővebb információért egy jós megkeresését ajánlom.


gugliba-testzsírszázalék csökkentése.

ami 60 kilóval enyhén ostoba dolog lenne amúgy,mert egy pocakos férfi is vonzóbb,mint egy 50 kilós csontváz kisgyerek.

2013. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
xd ezt nevezem válasznak :D szval 4-6 hónap ha edzek hasra prés lábemelés stb és közben lecsökentem a testzsírszázalékom akkor van rá esély hogy lesz látszatja is az edzésemnek?
2013. jan. 19. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Először növelj izomtömeget, mindenre eddz! Majd utána leszálkásítasz szálkásító diétával és a súlyzós vagy saját testsúlyos edzés mellé végzett aerob edzéssel. Ha most szálkásítanál nem lennél jó formában 50 kilósan.:)
2013. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Osynho ***** válasza:

Ezt beszéli mindenki, hogd nem lehet tudni! Genetika, táplálkozás, mozgás függő. Hasazni is lehet szabálytalanul, kis intenzitásal, rendszertelenül. Honnan tudjuk, hogy mit csinálsz?

Javaslom, hogy mindenre eddz, ne csak hasra. Eredmény meg lesz, amikor lesz, de tegyél meg mindent a célért!

2013. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!