Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdhetek gyúrni? 15 éves...

Elkezdhetek gyúrni? 15 éves vagyok 169cm 54 kg.

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el rohamosan nőni. Már egy éve tolom kisebb súlyokkal szóval már rendesen hozzászokhattam. Azért nem nagyobbal mert olvastam, hogy ezzel csak ártok a csontoknak :)
2013. jan. 16. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a felhúzás az egyik legalapvetőbb gyakorlat olyan mintha nem nyomnál fekve,a masszív felsőtest létrehozásában elengedhetetlen szerepet látszik,a kis pinák nem szeretik általában mert igen elég nehéz és figyelni kell rá hogy okosan csináld,az egész testedetmegmozgatja itt nincs mit érvelni felhúzni kell és kész persze nem 15évesen,amúgy kérdező én kb 12-13 éves korom óta edzek teremben semmi bajom nincs
2013. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
eroemelok is annyira kényesek ugye?
2013. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Takumi ***** válasza:
Nyugodtan elkezdheted. Helyes gyakorlatvégrehajtásra ügyelj és nem lesz semmi baj. Áron kérlek a magyar helyesírás szerint írj kommentet!!
2013. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 SSanchez ***** válasza:
milyen kis pinák nem szeretik..tudod én mondtam h miért nem ajánlom..te csak annyit írsz h mert alapvető gyakorlat..ráadásul aki háta miatt nem tudja végezni azzal is csináltatnád? röhej vagy ember..
2013. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a véleményem, hogy ha 169 centi vagy, akkor még bőven nőni fogsz, 18-20 éves korig csak saját testsúlyos gyakorlatokat végeznék, mert a nagy súlyoktól a csontosodási folyamat jelentősen rövidülhet és mint tudjuk, kis súlyoktól a kis izmok, nagy súlyoktól a nagy izmok nőnek, tehát így értelme nincs kondizni ezekkel a feltételekkel.
2013. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek, szerintem még várok egy kicsit a komolyabb súlyokkal.
2013. jan. 17. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!