Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondi mellé étrend?

Kondi mellé étrend?

Figyelt kérdés
Szoval ismét el akarok kezdeni kondizni. Tudom hogy rómát se egy nap alatt építették fel, nem is ez a célom. Inkább csak úgymond jobban kinézni, de máshogy fogalmazva épp testben épp lélek... Szoval mennyi fehérjét kéne "nagyjából" bevinni egy nap. És a többi és a többi. Hiába mondtok, hogy grammra pontosan stb, az nem fog menni . Kezdő paraméterek: kb 78-80 kg vagyok és 185 magas. Régen azért nem ment már a kondi mert voltam vagy 72 :S de azóta előnyömre szedtem fel kicsit, tehát "lesz miből leadni".
2013. jan. 12. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értelek, mégis mit vársz tőlünk? Azt kérdezed, hogy mennyit kéne nagyjából bevinni. Hát annyit írnánk ide úgyis, mint eddig. Erre Te nem grammra pontosan, mert az nem fog menni.. Hát basszus, akkor nem eszel meg annyit, hanem lecsökkented(max kevesebb lesz az eredmény). Mi olyan nehéz ebben?
2013. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem grammban mondom, hanem húsmennyiségben.

Előbb kéne egy tömegelő étrend, mondjuk a te súlyodhoz napi 600g csirke/pulykahús (nyersen mérve) elosztva a nap folyamán (pl. 4 étkezésre) . Rizs is mondjuk 500g/nap (nyersen) ez elosztva természetesen a húshoz (4 étk.).

Reggel 1. étkezés: zabpehely+ tejsavó fehérje

Este utcsó étkezés 150g zsírszegény/sovány túró.


Sok fehérjét, és még több szénhidrátot kell bevinni a tömegnöveléshez.

Hidd el, nem fogsz izmosodni jelentősen étrend nélkül. Sőt, meg is állsz a fejlődésben kb . pár hónap után.

2013. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!