Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan oldjam meg?

SeoToX kérdése:

Szerintetek hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 15 éves vagyok és szeretnék terembe járni normálisan edzeni. Itthon van pár egykezes súlyzóm 8,5kg max de ez nekem már bőven kevés. Mondták szüleim nyugodtan mehetek terembe ha akarok, de viszont anyám nem akarja engedi, hogy tömegnövelőt vegyek vagy bármi mást. Próbáltam neki megmagyarázni, hogy az nem káros és az csak az étrendemet egészítené ki. Apám mondta, mikor a seregben volt elkezdett edzeni 50Kg-ról felhízott 72kg-ra sima kajával. Ez eddig oké, csak azt nem tudom ha eljárok terembe, akkor az edzés után rögtön egyek? Vigyem el a terembe a kaját? vagy próbáljam itthon szüleimet rábeszélni, hogy jó lenne valami táplálékkiegészítő? Nem tudom mi legyen, pár tanácsot szívesen elfogadnék.:)

2013. jan. 7. 21:47
 1/8 Takumi ***** válasza:
Tömgnövelő étrend kellene beszéld meg velük, hogy megoldható-e. Edzés után egy turmix azért jó lenne szerintem. Nem kell feltétlen tudniuk róla.
2013. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mond meg anyádnak hogy a protein vagy táplálékkie. az az amit naponta megeszik ő is fehérje edzés után hagy pihenot a kaja kozt.de szerintem Montez haverom leirja pontosabban mit csinálj.
2013. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
+helyes étrend-tomegnovelo
2013. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben van! Köszönöm az eddigi válaszokat, még szívesen meghallgatnék pár tanácsot.
2013. jan. 7. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, akkor vegyél a teremben egy turmixot, ha nincs, akkor otthon egyből egyél sült vagy főtt tojást (5-6-ot) pl rizzsel.
2013. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg olvastasd el vele. De ha ad elég kaját, akkor nem feltétlenül van erre szükség :P

2013. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendben van köszönöm Montez, és természetesen mindenki másnak! De azért megpróbálom velük megbeszélni, ha nem járnék sikerrel, marad az a módszer amit Montez tanácsolt.

Ment mindenkinek a zöld kéz!

2013. jan. 7. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!