Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg a kajálást ha...

Hogy oldjam meg a kajálást ha teszkóban árufeltöltő leszek?

Figyelt kérdés

Vagy metróban biztonsági őr?

Ugye a testépítés miatt tömegnövelő étrendre van szükségem napi 6x-ori étkezésre 3 óránként...

nem tudom hogy oldanák ezt meg a profik (Montez és társai)


2012. nov. 13. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Vinnék teljes kiőrlésű kenyérben natúr sült csirkemellet.
2012. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ott azt én elővehetem és megehetem vagy ott max reggeli azt dolgozzál baz..meg?
2012. nov. 13. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés. Nem tudom, hogy mit engednek meg egy biztonsági őrnek. Az árufeltöltők azért gondolom, hogy kapnak pár óránként egy kis szünetet, amikor lehet kajálni, budira menni, stb. szóval nem tudom a beosztást.

Ha meg nem lehet, akkor bekajálnék előtte és jónapot, max egy-két proteines csokit elnyomnék, de az meg ugye nem olcsó.:)

2012. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ja gyakorlatilag akkor rámenne a fizetésem a proteines csokira. Azért van ennyi vékony korcs ember mert nem tudnak eleget enni...
2012. nov. 13. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Az említett tk kenyér + csirkemell egy jó alternatíva. Jó lehet még, ha előre bedobsz zaphelyhet meg protein port shakerbe és ott már csak vizet kell rá engedni és kikanalazod. De jó lehet még egy csomag pufirizs is egy 130g-os tonhalkozervvel, persze nem az olajos verzióval.
2012. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ezeket a kajákat gondoltam énis ezeket megis tudom oldani de remélem h. lehet azért 3 óráként 10 percet kajálni....
2012. nov. 14. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!