Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol vehetnék rendes ruhát...

Hol vehetnék rendes ruhát termi edzéshez? (25/F)

Figyelt kérdés
Vettem egy szürke nadrágot a Dechatlonban, de elég hülyén áll. Viszont a többi, amit próbáltam még hülyébben állt.

2013. jan. 7. 03:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
rosszul irtad a kérdéshez 25/N
2013. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát ja, picsogó leányzó, aki 25 éves létére nem tud venni egy melegítőt és idejön hisztizni!
2013. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
hülye debli anyab*szó parasztok. A hozzátok hasonló bunkók miatt kell szenvednem itt a nadrággal, ami úgy tűnik mégiscsak a magatokfajtát érdekli, és még ti pofáztok ebben a stílusban. Az meg hogy egy fogyatékos tetves paraszt vagy nem az én bajom. Olyat még nem is hallottam, hogy valaki feltesz egy kérdést, és a másik meg úgy értelmezi hogy kritizálhat. Te féreg, ha rájöttél volna ez két külön kifejezés. Ha még nem fogtad volna fel, akkor meg húzzál vissza a kisegítő iskolába és kérd meg, hogy mondják el még egyszer. Anyádat kritizáljad te majom. Csak azt nem tudom, hogy ha ilyen súlyos nyelvi problémád van, akkor például a s*ggedet a száddal eddig hogy nem keverted be.
2013. jan. 9. 04:39
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Mi a gond cicanacis? Szorít a körömcipő, bevág a tanga?

Ne itt hisztizz, vár a műkörmös. :)

2013. jan. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te paraszt maradsz slim fitben is és a nélkül is , ha gyúrsz is és ha nem is ! Mit képzelsz te magadról, hogy így beszélsz itt mindenkivel ?! Hidd el, hogy nem a nadrág miatt szólnak be neked !
2013. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
hát ja
2013. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
valójában a saját stílusodat kifogásolod, mert azt kaptad vissza. Azzal a különbséggel, hogy eközben én még mindig nem voltam olyan gyenge elméjű mint te. Gondolom meghaladja az agyadat a kérdésre válaszolni és nem a kérdés által ihletett Lösungokat szónokolni.
2013. jan. 11. 15:40
 18/21 anonim ***** válasza:
nem én hordok cicancit cicus.hahhhaaaahhahahhha
2013. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Olvass már vissza, ki kezdett paraszt stílusban leszólni mindenkit a válaszai miatt ?! te ! úgyhogy visszanyalt a fagyi ! :)

Egyébként még mindig az a véleményem, hogy ha neked beszólnak e miatt, akkor azok a terembe nem gyúrni járnak, hanem páváskodni, ha te meg ilyenek szavára adsz, akkor közéjük tartozol ! Vegyél egy rövid nadrágot, nehogy már állítólagos férfi létedre megfagyj benne télen mozgás közben !

2013. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem veszek rövidnadrágot, mert nem szeretem
2013. jan. 11. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!