Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol vehetnék rendes ruhát...

Hol vehetnék rendes ruhát termi edzéshez? (25/F)

Figyelt kérdés
Vettem egy szürke nadrágot a Dechatlonban, de elég hülyén áll. Viszont a többi, amit próbáltam még hülyébben állt.

2013. jan. 7. 03:29
1 2 3
 1/21 Dogmatix91 ***** válasza:
89%
ki nem sz@rja le, hogy hogy néz ki amiben edzel?! Kényelmes legyen, meg lehetőleg ne rózsaszín. Ennyi. Tipikusan az a hozzáállás, hogy lemegyek a terembe gyúrni mert menő, befeszítek, mint a szemét aztán körbesétálgatok meg mutogatom magam! Reklámpólókban edzem, meg egy rövidnadrágban vagy mackóban, sokszor üti egymást a 2 szín. Szerinted érdekel? Jó a dechatlonos, edz rendesen, majd megvastagszik a lábad aztán normálisan fog állni rajtad.
2013. jan. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is tökmindegy, ez nem divatbemutató. Mackóalsó, fölülre póló és annyi.
2013. jan. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
de oda minek kioltozni igyis ugyis izzatt leszel meg budos.nem mindegy mijen ruhában izzadsz meg buzologsz
2013. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nekem mindegy, hiszen megvettem a ruhát noha hülyén állt, de úgy látszik, hogy fontos dress code uralkodik az ilyen helyeken. Igaziból olyan melegítőnadrágot keresek, ami nem testkövető
2013. jan. 7. 15:32
 5/21 anonim ***** válasza:

Minek vettél testkövetős gatyát? Az véleményem szerint is csak futóknak megy el, kinn a hidegben..


Amúgy minek nézed ennyire? Bemész azt megveszed a decathlonba a legolcsóbb sportosnak kinézőt.

Pl. ezt [link]

Én is valami hasonlóban edzek..

2013. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ugyanezt tettem csak hosszú nadrággal. Aztán felpróbáltam. És mint kiderült mindegyik olyan kis cicanadrágszerű. Kiválasztottam a legkevésbé szart, de úgy látszik még ez sem jó.
2013. jan. 8. 04:09
 7/21 anonim ***** válasza:
De normális egyszerű bő melegítő gatyát kell venni, nem cicanacit.:)
2013. jan. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ne legyél már ilyen k*rva okos. Nem érted a magyar nyelvet? Ilyet lehet kapni a Dechatlonban. Képzeld nem az van ráírva hogy cicanadrág, hanem az, hogy melegítő edzéshez. Felpróbáltam egy párat. Mindegyik testkövető. Megvettem a legkevésbé szart. A kérdés úgy szólt, hogy hol vehetnék rendes ruhát edzéshez. Mivel a Dechatlon ezek szerint nem alkalmas. Erre az okoskodó pofázásra nincs szükségem. Főleg amikor nem bírod felfogni, hogy a másik mit mond.
2013. jan. 8. 18:56
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
A decathlonban kb 500 bő melegítő gatyát lehet venni debilgyerek!!
2013. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Dogmatix91 ***** válasza:
78%
Minek kérdezel, ha nem bírod a kritikát? Megvettél egy nadrágot mert állítólag lesz@rod, hogy néz ki. De mégis az a bajod, hogy fikáznak, tehát nem sz@rod le, hogy hogyan néz ki az a mocskos nadrág. Komolyan ennyire fogyatékos gyökér vagy, hogy nem tudsz venni magadnak egy kik.úrt melegítőt? Bemész a boltba és megveszed baz.dmeg! Bármelyik sportruházati boltban van szájbaba.szott bő melegítő.
2013. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!