Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnöveléshez hogyan edzek?

Tömegnöveléshez hogyan edzek?

Figyelt kérdés
Vékony lány vagyok (168/48), izmosodni szeretnék, elsősorban a karomon, hátul kilátszik a vállcsontom, azt szeretném eltüntetni, és az alkaromat vastagítani. Tudom, hogy kis súllyal, nagy ismétlésszámmal kéne, de 2 db 10 kg-os súlyzóm van. Hogy dolgozzak velük vagy milyen gyakorlatokat végezzek? Köszi.
2013. jan. 5. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Ha izmot akarsz növelni, nagy súllyal kell edzeni. De azért vigyázz, nehogy sérülés legyen. Egyébként állítható súlyzókra lenne szükséged.
2013. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, azt hittem az csak erősítésre jó, mármint a nagy súllyal való edzés. Anyagi okokból egyenlőre csak ezen állnak rendelkezésemre. Mit ajánlasz így? Milyen gyakorlatokat?
2013. jan. 5. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkora súly legyen, amivel éppen tudsz 8-12-t végezni egy sorozatban szabályosan. Tehát NEM kis súllyal kell edzeni!
2013. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem ez megfelel, néhány hónappal ezelőtt 5 kg-mal edzettem, magas ismétlésszámmal, de nem vettem észre látványos változást, max csak erősebb lett vmivel
2013. jan. 5. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem
2013. jan. 5. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Hiába mondanék gyakorlatokat, ezzel a súllyal nem fogod bírni. Csak sérülés lenne belőle.
2013. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, azért köszönöm
2013. jan. 5. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!