Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mik tartoznak a...

Szerintetek mik tartoznak a legnehezebb sportok közé?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 10:30
 1/3 anonim válasza:
Alapjában véve minden sport nehéz, de szerintem az ökölvívás minden szintén nehéz. Csak a két kezedet tudod fegyverként használni, ezért nehezebb taktikazni. Hatalmas eronletet igényel ( mi heti 2 futó edzésen összesen 26 kilométert futunk ), és emellett magyarországon nagyon erős az élmezőny. Ez az én személyes véleményem, persze nagyon sok függ a az edzoktol és az egyesulettol is. Hozzá tennem hogy a havi díj sem lehuzas, havi 4000 ft, legalábbis nálunk.
2013. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok. A havi díjat csak azért írtam, hogy erzekeltessem, hogy magyarorszagon az ökölvívás nem csak lehuzas mint pl thai box, kick box hanem a versenyzők szakmai felkészítése a cél.
2013. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az atlétika. Mivel annak annyi ága van és mindegyiket gyakorolni kell rengeteget 'hogy jó légy benne.
2015. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!