Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most kezdek fehérjeturmixot...

Most kezdek fehérjeturmixot inni edzés után. Felsőtestre szeretnék kis izmot. Ha felsőtestedzés után iszom fehérjét, akkor csak az a rész fog fejlődni, amire rádolgozom?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert régen sokat futottam, bicikliztem. Lábam izmos. De felsőtest hozzá kicsi. Ha iszom utána fehérjét, csak felsőtestre megy az izom( mm edzés után) Lábra akkor nem, ugye?
2012. dec. 30. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen.

a tudósok nem régen fedezték fel,hogy van a gyomorban egy 2. agy is,ami arra szolgál,hogy az edzés utáni fehérjeturmix ne általánosan az egész testet lássa el tápanyaggal,hanem csak a felsőtestet.

2012. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik!!!
2012. dec. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gratulálunk beneveztél az év legdebilebb kérdése játékunkra.
2012. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem hüly ekérdés. azért van ez az oldal, hogy a kezdők feltegyék esetleg ebben a topikban a kérdésüket. erre egyesek lehordják ahelyett, hogy segítenének nekik. Gondolom ha cska felsőtestre edzek, a lábam nem fog brutál módon izmosodni, nem???? Érdekes... amikor bicikliztam, CSAK a lábam izmosodott, cm-ekben is mérhető volt. A felsőtestre nem dolgoztam, az semmit nem is változott.
2012. dec. 31. 14:52
 5/6 A kérdező kommentje:
csak nem tudom, ha fehérjét iszom, mennyiben segítene az edzéseken.. normális válaszokat várok.
2012. dec. 31. 14:53
 6/6 anonim válasza:

"Ha iszom utána fehérjét, csak felsőtestre megy az izom( mm edzés után) Lábra akkor nem, ugye?"


Nyilván az erősödik, amire dolgozol. A turmix csak gyorsítja a regenerálódást

2013. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!