Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül ilyen...

Van itt rajtam kívül ilyen testépítő? (hobby)

Figyelt kérdés
Aki pl. egy garázsban/műhelyben edz vagy akárhol otthon? Ilyen "made home gym"-ben? Van olyan aki olyan helyen edz télen is hogy nincs fűtve? Mennyire akadály ez? Persze fedett helyen.:D És milyen eszközök vannak ott? Nekem jelenleg van egy kombinált fekve nyomó padom(emelhető villamagasság,tárogató, állítható pad sima/negatív/pozitív irányba, lábazó, meg egy ilyen csigaszerűség a villák helyre lehet rakni egy tartót és azon van) na meg persze rúd egy 7kg-s 150cm-es meg egy 7kg-s 130cm-es rúd(erre megy rá mindegyik tárcsa változó lyuk átmérő miatt) 2db egykezes rúd 3-4kg-s rendes csavaros tömör vas szorító 4db. 4x7,5kg, 2x5kg, 2x3kg 2x1kg tárcsa. meg csigához köteles lehúzó(házi vontató kötélből:D) meg egy rövid kétkezes lehúzó a csigához(szintén házi:D). Kint garázsban csináltam egy csigára gerendára amin egy jó kis vontató kötél megy át(szóval nem esik szét 80kg alatt:D) de ezt most nem használom mert kint hideg van és nem tudtam behozni:D Nyáron vagy amikor ráérek tervezek csinálni egy tolódzkodót, hiperhajlító pad szerűséget. Jah és kint még van húzodzkodó:D Ezzel lehet menni valamire? később még vennék majd tárcsákat. És nagy akadály hogy télen nem fűthető a helyiség,vagy felejtős így? persze kaja megy rendesen:D Nem vagyok az a konditerembe járós srác mert nem ismerek ottsenkit és nincs kivel menni:/ Meg itthon még is otthonosabb meg olyan zene megy amit szeretek stb.. és ingyenes többet tudok kajára költeni nem kell bérlet:D 15/F
2012. dec. 28. 20:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen kis súlyos elven vagyok:D Persze nem 10kg-ról beszélek, de nem is 200kg-ról:D
2012. dec. 28. 21:32
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkora súly kell, amivel szabályosan éppen el tudod végezni a 8-12 ismétlést a sorozatokban. Barbi súllyal nem lesz izom.
2012. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tudom, ezt már régebben olvastam tőled:D De azért köszönöm még egyszer:D
2012. dec. 28. 22:25
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit, majd rájöttök.:)
2012. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!