Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítő tejbegríz?

Testépítő tejbegríz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyszer olvastam, hogy Vörös Zolinak ez a kedvenc reggelije, és gondoltam, hogy ma elkészítem. Viszont receptet azt sehol se találok hozzá. Gondolom kell hozzá proteinpor a fehérjetartalma miatt, de azon kívül amúgy hogy kéne elkészíteni?:D Hogyha valaki már csinált ilyet, akkor legyenszíves,és ossza meg a tapasztalatait.
2012. dec. 17. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megfőznék egy sima tejbegrízt és leönteném 40g proteinnel, összekutyulnám és megy az arcba.:)
2012. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Kipróbálom, remélem jól fog sikerülni.
2012. dec. 17. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem így bejön és tejberizzsel is.:)

De itt sok receptet találsz, pl zabos-proteines pudingra vagy proteines palacsintára is:

[link]

2012. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Innen szoktam nézni én is a recepteket, de édességeket még nem nézegettem meg, csak inkább a csirkés ételeket. De azok amúgy nagyon is jók!
2012. dec. 17. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!