Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki milyen gyakorlatokat...

Ki milyen gyakorlatokat szokott végezni egyes testrészekre, és milyen súlyokkal? Írhattok egyéb adatokat is, ha gondoljátok.

Figyelt kérdés
Nem tanácsot, stb. kérek, csak érdekességképpen kérdeztem, mert itt a helyi teremben nem sok emberke van, így nem nagyon találkozom több testépítővel, szinttől független.

2012. dec. 4. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

mellre: 45 fokos nyomás, fekvenyomás, tárogatás, áthúzás.

hasra: lábemelés, hasprés

hátra: lehúzás szélesen, döntött törzsű evezés, hiperhajlitás, lehúzás szűken, evezés ülve szűken/szélesen.

vádli: ülő-álló vádli

csuklya: vállvonogatás

bicepsz: franciarúd, kalapács, koncentrált

tricepsz: letolás csigán, lehúzás kötéllel, lórugás.

váll: oldalemelés, előrehajolt oldalemelés, felfele nyomás

alkar: csuklóbehúzás


kb mindenből akkor súlyt válassz amiből a 8. épp hogy sikerül, és így kb 4x8-at mindenből. remélem segitettem valamit

2012. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Nem tanácsot, stb. kérek, csak érdekességképpen kérdeztem, mert itt a helyi teremben nem sok emberke van, így nem nagyon találkozom több testépítővel, szinttől független."


De azért köszi!:)

2012. dec. 4. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:
látom azt se tudod hol vagy..az volt a kérdésed, hogy KI MILYEN gyakorlatokat szokott csinálni és mekkora súllyal
2012. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én nem tudom, hol vagyok..A kérdés alatt ott van, megjegyzésképp, hogy nem tanácsot, és egyebet kérek.. Érdekesség képpen, beszélgetés szempontjából tettem fel a kérdést! Az első válaszoló tanácsot/segítséget adott, amit nyílván megköszönök attól független, hogy nem ezt vártam..Szerinted akkor én nem tudom, hol vagyok? Tök jó!
2012. dec. 5. 23:59
 5/5 anonim ***** válasza:
egy emberrel beszélsz,velem. ha érdekel ird le melyik gyakolrat érdekel és leírom azt mennyivel csinálom
2012. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!