Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a megnyilvánulásról? Én most utáltam meg végleg az egészet.

Figyelt kérdés

Hittanon épp a böjtről "tanultunk", és ugye van, amikor csak egy nap 3-szor ehetsz, egyszer lakhatsz jól. Ez alól vannak kivételek, ilyet szól a tanárnő:

"Hivatalosan 14 év alatt és 60 év felettiek."

Hivatalosan? Már ez nevetséges... És mondta, hogy vannak még kivételek, ki tud ilyet? Mondták hogy kismamák, cukros beteges, stb. Az egyik gyúrós gyerek viccből bemondta, hogy a testépítők. Erre a tanárnő(mostfigyelj!!!) válasza:


"AZOK úgysem esznek..." Halálosan komoly, savanyú arckifejezéssel. EZ MI? Mindenki összenézett az osztályban.

Itt (is) sikerült az iskolának teljesen kiírtani belőlem, és még egy tucat emberből a hitet, hogy abszolút logikátlan marhaságokat, ingatag lábon álló kijelentéseket tesznek egyfolytában, az agyuk egy vasbörtönbe van bezárva, és ha valaki nem hisz, azt már támadják, piszkálják, primitív, kicsinyes és gyerekes módon. Mind a papok, tanárok, és az általuk szervezett programok is nagyban közrejátszanak.

Csak azért írtam, mert nálam ez tetőzte a dolgot. És csodálkoznak hogy nem megyünk templomba, ha nem köteleznek rá. Gratulálok, megcsinálták, a kedves tanárokat és papokat elküldték, helyette a világ összes fájdalmával megáldott emberek maradtak itt minket nyomorítani.



2012. dec. 4. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Magával a hittel nincs bajom...de pont az ilyen és ehhez hasonló dolgok miatt a körülötte lévő intézménnyel annál inkább.
2012. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egyház intézménye már régesrég csak üzlet, a hittan csak azért van még fent, mert fenn kell tartani a látszatot. Annak, hogy katolikus, meg protestáns, manapság már nincs értelme és háttere. Képmutatás.
2012. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, csak ezt az egy dolgot írtam most le, innen lehet én vagyok gyerekes, de egy este nem tudnám leírni azt a sok marhaságot amivel a mi fejünket próbálják átmosni. Szerencsére csak próbálják, de csak megerősítenek abban, hogy kinek higgyek.

A hittel nekem sincs bajom, az egészet viszont az egyház és az ő intézményeik cseszték szét, legalábbis mifelénk. És a baráti körünkből mindenki így gondolja.

A legateistábbak is tudják, hogy szükségük van az embereknek a hitre, csak nem ebben a csomagolásban.

2012. dec. 4. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek.az ilyen emberekre nem kell hallgatni.Sajnos ilyen felnőttek "tanítják" a gyerekeket,de ez nem tudásra nevelés.max.idomítás,vagy programozás.

A buta csak butaságot tud átadni.

2012. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bumbi02 ***** válasza:

Az egyház nagyjából azóta üzlet, hogy létrehozták. Egy valláshoz nem kell intézményrendszer. Mindenki hihet otthon is Jézusban, nem kell ezért templom. Meg böjt.


Az "azok"-on nem kell annyira kiakadni, nagyon sokan használják emberekre az "az"-t. Egy nap legalább tucatszor hallom, hogy "az meg majd jön 5kor"...Nyelvtani hiba. Sokan nem figyelnek rá.

2012. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem a cinikusan felszólaló gyúrós gyereket akarta ki nem mondva megkisebbíteni ezen a módon.

gyakorlatilag ezt mondta-bekussolsz!csak más szavakkal.

nem a sportról alkotott véleményt.

a legostobább ember is tudja,látja,hogy egy nagydarab (gyúrós) test fent tartásához egész nap enni kell.

és azért reagált rá így,mert valószínűleg ő is tudja ezt és mérges volt,mert a koplalás a téma,nem az egész napos evés.

2012. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted.


DE! A sport nem csak pozitív élettani változásokat visz végbe, hanem a személyiséget is fejleszti, erősíti. Kitartás, tetterő, önbecsülés, kudarctűrés, állhatatosság. A lelkedet is ellenállóbbá teszi a külvilág fertőivel szemben.


Hülyék voltak, vannak, lesznek. Neked kell megerősödnöd.

2012. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!