Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül ilyen...

Van itt rajtam kívül ilyen testépítő? (hobby)

Figyelt kérdés
Aki pl. egy garázsban/műhelyben edz vagy akárhol otthon? Ilyen "made home gym"-ben? Van olyan aki olyan helyen edz télen is hogy nincs fűtve? Mennyire akadály ez? Persze fedett helyen.:D És milyen eszközök vannak ott? Nekem jelenleg van egy kombinált fekve nyomó padom(emelhető villamagasság,tárogató, állítható pad sima/negatív/pozitív irányba, lábazó, meg egy ilyen csigaszerűség a villák helyre lehet rakni egy tartót és azon van) na meg persze rúd egy 7kg-s 150cm-es meg egy 7kg-s 130cm-es rúd(erre megy rá mindegyik tárcsa változó lyuk átmérő miatt) 2db egykezes rúd 3-4kg-s rendes csavaros tömör vas szorító 4db. 4x7,5kg, 2x5kg, 2x3kg 2x1kg tárcsa. meg csigához köteles lehúzó(házi vontató kötélből:D) meg egy rövid kétkezes lehúzó a csigához(szintén házi:D). Kint garázsban csináltam egy csigára gerendára amin egy jó kis vontató kötél megy át(szóval nem esik szét 80kg alatt:D) de ezt most nem használom mert kint hideg van és nem tudtam behozni:D Nyáron vagy amikor ráérek tervezek csinálni egy tolódzkodót, hiperhajlító pad szerűséget. Jah és kint még van húzodzkodó:D Ezzel lehet menni valamire? később még vennék majd tárcsákat. És nagy akadály hogy télen nem fűthető a helyiség,vagy felejtős így? persze kaja megy rendesen:D Nem vagyok az a konditerembe járós srác mert nem ismerek ottsenkit és nincs kivel menni:/ Meg itthon még is otthonosabb meg olyan zene megy amit szeretek stb.. és ingyenes többet tudok kajára költeni nem kell bérlet:D 15/F
2012. dec. 28. 20:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
De a főkérdés hogy ilyen körülmények között lehet edzeni? hideg stb..
2012. dec. 28. 20:22
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van, én is itthon edzek: állítható fekpad, guggoló állvány húzódzkodó rúd, szerelhető egykezes súlyzók, rudak, 150kg tárcsa, scott pad, haspad, stb. ezek vannak, csigám nincs, de így is sokat ér.
2012. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most én lakásban nyomom, de régen hideg garázsban is edzettem, ami csak pár percig volt érezhető, mert elég jól be lehet melegedni ott is.
2012. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szintén otthon edzek

felszereléseim: állítható fekpad, lábgép, scottpad, guggoló állvány, csiga, tolóckodó keret, húzódzkodó, csiga, egykezesek fix és állítható 150kg súly nekem is, francia rúd, egy nagy és egy közepes egyenes rúd, ezzel évek óta tökéletesen elvagyok ( elvagyunk mert haverokkal csináltuk a termet ami egyébként egy pincében van fűtés megoldva a kazán miatt)

2012. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Értem:D köszönöm a válaszokat.:D

mínuszban edzeni az igazi hardcore testépítés valaki szerint:D most jelenleg én is bent edzek így is van fejlődés de majd tavasszal vagy nyáron kint szeretnék kialakítani egy jó kis házi terem szerűséget:D Súlytárcsát meg akarok majd venni még, meg azon gondolkodtam hogy csinálnék én is olyan fix súlyzókat mint az egyik gyerek a faluban, betonból öntötte ki a súly részét s jó kis cső van rajta egész használható:D vagy valami jó kis kerekvasat csavaroznék rá kétoldalt:D vagy veszek valami olcsót:D

2012. dec. 28. 20:40
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg persze valami guggoló állvány szerűség is jó lenne:D
2012. dec. 28. 20:41
 7/14 anonim ***** válasza:
A guggoló állvány az fontos.
2012. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

csak nem akarok nagyon gépekre költeni, hanem inkább kajára:D amit lehet megcsinálok:D

http://www.youtube.com/watch?v=uOmqDOZ6AXs

valami ilyesmiben gondolkodom szerintem egész hangulatos lehet ilyenben edzeni:)

2012. dec. 28. 20:43
 9/14 A kérdező kommentje:
igen azt mindenképp kéne venni vagy csinálni:D
2012. dec. 28. 20:44
 10/14 anonim válasza:

Én nem mondnám magam testépítőnek,viszont én is szoktam súlyzózni meg imádom is.Egy full-ra átalakított iskola terem szerübe szoktam járni,viszont mivel ott nincs fűtés így mostanába nem járok nem tesz jót a hideg padló a hideg rúd,izmoknak sem tesz jót.Húzodszkodó meg hasznos nagyon bicepsz,hátra,vállra,hasra is lehet vele edzeni és mindezt a saját testsúlyoddal.Terembe amiket használok az a:

-Fekvepad+45fokos

-lábgép (néha térdem miatt)

-ez a csigás szerkezet (hátra,mellre,tricepszre,bicepszre)

-francia rúd (úgy hogy: amennyi megy pl.: 20kg-val megy 12-szer most csak írtam valamit azzal elsőnek megcsinálok 12-t majd 11 majd megint 12 majd 10 és így-így lefele.)

-kimondott hátizom gép,meg talán vállra is jó

-egykezes (váll,bicepsz,mell,"fűrész")

-"maszek" evezőpad (csigás gép szintúgykettő oldalán vannak a súlyok fent/lent 1-1 fogóval)

-1 15-s rúddal (váll,tricepsz,hát)

Én ezeket szoktam csinálni most már elhiszem hogy kis súllyal sokat mint sem naggyal keveset,ez is fontos!

2012. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!