Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3 x kardiozok diéta...

Heti 3 x kardiozok diéta alatt 4 x súlyzós edzés Kardio alatt mennyi kalóriát égessek el? Tik hogy szokjátok csinálni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is úgy szokjuk :), hogy heti 4 súlyzós edzés és 3-4 aerob edzés megy. De nem tudod lemérni az elhasznált kalóriát, mert az sok mindentől függ és a gépek kijelzője sem ad még megközelítőleg sem jó értéket. De ezzel ne is foglalkozz, menjen közepes intenzitással 40-50 perc aerob edzés és szálkásító diétával jó lesz.
2012. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tápkieg aerob előtt pl : Súlyzós edzés előtt L-Carnitine , és aerob előtt Adipokill ? + diéta mert oktober-december környékén sérülés , nem edzhettem éshát felszaladt 25 kg :D amitől nyárra megkellene szabadulni
2012. dec. 28. 18:18
 3/7 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=vI9NNEbrg5s 5:10 től van a lényeg 44 kg , fél év alatt és hogyhogy visszanyult a bőr? vagy szerintetek műtéti úton lett eltávolitva ?
2012. dec. 28. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:

L-karnitin az mehet edzés előtt fél órával, súlyzós előtt is, de aerob előtt is. Ha a súlyzós után megy az aerob, akkor a súlyzós után kellene BCAA és/vagy glutamin az izomvesztés megakadályozására. Az egész edzés végén pedig tejsavóprotein és BCAA (vagy/és glutamin).

A szálkásító diétát kell jól belőni!

2012. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Átlagembereknek semmi értelme aerob-ot csinálni, csak akkor, ha már van egy komolyabb izomtömeg. Amíg nincs, addig menjen csak a kardió magas intenzitással, sokkal látványosabb eredményt lehet elérni jó diéta mellett.

Nézz utána a HIIT-nek, ebből 20-25 perc már elég.

Az meg mindegy, hogy mennyi kalóriát égetsz el alatta, úgyis a diétán fog múlni az eredményesség.

2012. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az Adipokill-es témához meg: edzés előtt nincs értelme, akkor úgyis stimulálod magad.

Inkább reggel éhgyomorra, hogy szépen felpörögjön a véráramlat és valamikor délután kaja előtt.


(mondjuk az Adipokill szerintem egy szar termék ennyi pénzért, más gyártók jobb stimulánsokat adnak, de ez már objektív. Nekem anno a Lipo-6 vált be leginkább, de azt mondom, inkább ennyi pénzből fektess be egy lassan felszívódó fehérjére, a stimuláns meg majd akkor, ha 10%-ot elérted testzsírban. Addig luxus. L-karnitin megint luxus, én sosem éreztem, hogy gyorsabban menne tőle a szálkásodás.)

2012. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ne zavarjon, hogy az aerob is kardió, mert az is szív- és érrendszeri edzés. Csak a kardiónak van aerob és anaerob tartománya! Az anaerob tartományban már nagyobb izomvesztés lehet egy naturál embernek, így nem ajánlom a magas intenzitású kardiót. Egy koxosnak mehet, de naturálnak NEM!
2012. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!