Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon le lennék maradva, ha...

Nagyon le lennék maradva, ha most elkezdenék aikido-zni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, áprilisba 15 leszek. Tetszenek a harcművészetek, főleg az Aikido.

2012. dec. 16. 19:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Táplálkozás harcművész mindig és minden esetben megmondja az igazságot....

Teach us master!

2012. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
nyugodtan kezdj el most aikidozni vizsgák szempontjából a 13-14 éves kor a legideálisabb.TaplalkozasHarcmuves igen a végtagok elkapása a specialitásunk:)
2012. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Tanítanék. Jöjjön össze 10-20 ember, és nem csak én tanítok, de még komoly Aikido edzőt, Wudang edzőket is leszerződtetünk.

De ehhez olyan emberek kellenek, akik nem zumba helyett akarnak valami edzést találni, meg nem kravmaga szintű jópofizásra vágynak, hanem tanulni akarnak, fejlődni, jobbnak lenni az átlagnál.

2012. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam, ne taníts! Ha nincs annyi IQ, hogy érezd az iróniát, akkor ezt nem kéne erőltetni:)
2012. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Van iróniám, de ugye lányos sértéseket nem veszünk komolyan, ez ilyen harcművészes dolog.


Amíg nincs vita alapod, csak gúnyolódni tudsz érvelés helyett, addig maximum egy vállveregetést kaphatsz, pajti.

2012. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"van iróniám" ....

Kedves Táplálkozás Harcművész(?) erről lenne pontosan szó. A műveltség fontos dolog.

Itt nem arra utaltak, hogy neked van vagy nincs "iróniád", hanem arra, hogy nem értetted meg,nem fogtad fel szellemileg, hogy ironikusan - azaz átvitt értelemben - dicsértek. Tehát erre nem adekvát a válaszod, miszerint neked van iróniád. Iróniája ugyanis annak volt, aki előtted írogatott. Neked eszed kellett volna legyen, hogy ezt levágd. Ez sajnos nem sikerült:))


Bocsánat, ha ennyire iskolásan írtam, és magyaráztam el, de reméltem, hátha így megérted.


Kellemes Ünnepeket neked is és mindenkinek!

2012. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Én levágtam, hogy nem kedvességből írt kedvesen.

Újra leírom, olyanokkal akik nem tanultak meg értékelni egy komoly, komplex harcművészetet, idiótákkal nem tudok foglalkozni. Nem vesszük komolyan az ilyenek sértéseit, cinizmusát, ironikus kis véleményüket, nem foglalkozunk ilyenekkel, mert nem érdemlik meg. Így világos?

2012. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Világos.

Azt a tényt, hogy nem foglalkozol ilyen alantas elemekkel és kicsinyes rosszindulatuk nem ér fel olyan szédítő magasságokba ahová a harcművészetek kitartó gyakorlásával jutottál és amely magasságot mi átlagemberek megérteni sem rudunk, szóval ezt az felülemelkedett állapotot jól jelzi, hogy minden ellened szóló bejegyzésre azonnal késztetést érzel, hogy válaszolj.


Nézd, nem jók az álságos, nem őszinte dolgok,mert még a neten keresztül is kiderülnek, átsütnek:)

2012. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nyilván most is észrevettem az iróniát.

És mit csináljak vele? Nem is ismerjük egymást, fogalmam sincs kik nem értékelik az írásaimat, biztos nem így lenne ha ismernénk kikkel írunk, de idegenek vagyunk.


Én kiállok amellett, hogy nem kéne leszólni egy harcművészetet sem, én személy szerint rühellem a karatét, de tudom hogy mint harcművészet hatékony és jó, csak nem a sport célokra oktatott. Ugyan így butaság az Aikido-t leszólni. És ennek a gondolatmenetnek a vége, hogy én milyen vagyok? Semmi értelme.. az eredeti téma érdekesebb volt. Nem tudom ki pocskondiázott engem, legyen így: válaszoltam rá, tehát ez foglalkoztat, legyen igaz. Engem az eredeti kérdés, az Aikido, a harcművészetek érdekelnek, egymással nem szájkaratézni kell (azt hagyjuk meg olyanoknak akik tényleg ilyen szinten állnak) hanem vagy értelmesen tárgyalni (ez érdekes is lehet) vagy személyesen gyakorolni, de koptatni rám a billentyűzetet fölösleges..


Inkább írjuk le mit tapasztaltunk az Aikido-ról, aki nem szereti miért nem szereti?

Nekem vannak jó tapasztalataim vele, illetve több képzett harcostól is jókat hallottam. Persze ez nem az általában oktatott kamu aikido-ra vonatkozik, ahol ütni sem tanulnak meg.

2012. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Csak egy kérdést szeretnék feltenni: mi a jó k*rva életnek szólják le az aikidot olyan emberek akik még egy edzésen sem voltak? Fogadok hogyha kipróbálnák más lenne a véleményük. Bár az ilyenek általában csak nagypofájú kisemberek akik egy órát sem szentelnek annak hogy valójában is megbizonyosodjanak arról hogy amit gondolnak az tényleg úgy van-e. Gratulálok az összes ilyennek.
2013. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!