Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Callanatics nevű tornának...

A Callanatics nevű tornának milyen hamar van látható eredménye?

Figyelt kérdés

#torna #fogyás #Callanatics
2012. dec. 13. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
kb 1 hónap után már láthatóan javulhat a tartásod tőle.
2012. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen eredményre gondolsz? A tartásod valóban már egy hónap alatt javul tőle. Fogyás? Arra nem a legjobb (sokáig Callaneticseztem, úgyhogy nem csak úgy mondom). Az izmaidat lehet, hogy kicsit formálja, de megette a fene, ha felettük levő zsírtól nem látszik ...
2012. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, fogyásra gondoltam... :/
2012. dec. 15. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor benézted az edzéstípust.

a callenetics nem a kiemelkedő kalória égetésről híres és nem is az a célja.

2012. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is sokaig csinaltam, es kivaloan formal, es csokkenti a test meretet. Persze aki otthon dvd rol csinalta annak lehet nem, en normalis orakra jartam, ott kijavitanak, segitenek. Na ott nincs mese, az hatasos!
2012. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze inkabb azt mondom, hogy heti 2x jarj el ra, es 2x fuss, lepcsozzel, ilyesmik.
2012. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

An hour of Callanetics should burn around 240 calories. So 45 mins will burn around 180-200 calories, depending on how intensely you perform the exercises.


But remember, with Callanetics the emphasis is not so much on burning calories but more on toning, shaping and lifting the muscles. Many people do Callanetics without following a calorie controlled diet. They get results because Callanetics gives the illusion of weight lose even if you haven't lost a lb. However, if you combine Callanetics with a calorie controlled diet then it will look like you have lost twice as much.

2012. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!