Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jól csinálom a test edzésem?

Jól csinálom a test edzésem?

Figyelt kérdés
Október 4-én elhatároztam, hogy ezen a télen neki állok és a nyári strandszezonra kidolgozom a felső testem. Nem szeretnék izomagyú, kidobó figura lenni, inkább a sportosan, szálkásan kidolgozott test irányába indulnék el. Heti 6 napon edzek azóta. 2x8kg súlyokkal, napi 25-30 percet. 4x20 bicepsz 8kg-val, 120 felülés hasra, 2x40 mellizom 16 kg-val fekve, súlyok hátraeresztésével. Szépen izmosodok, de kíváncsi lennék helyes-e amit és ahogy csinálok. Lehetne ennél hatékonyabban? Elég a vasárnapi pihenőnap?

2012. dec. 13. 16:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amióta megkaptam a jó tanácsokat a következőket teszem hétfőn, szerdán pénteken. 6x10 hasprés, 2x10 tárogatás fekvő helyzetben 8 kg súlyokkal. Álló helyzetben bicepsz 4x10, fekvőtámasz 4x15. Guggolás 3x20, oldalemelés 3x10. Úgy elfáradtam ettől mint még korábban soha. :-) Megduzzadtak, bedurrantak az izmok. Hétvége óta a kajám tükörtojás, teljes kiőrlésű kenyér, csirkemell felvágott, egy-egy szelet túró. Ebéd az durum tészta volt csirkemell ragúval. Edzés után rögtön Power Protein. Jobb a helyzet mint az első hozzászólásomkor? :-))
2012. dec. 17. 18:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Sokkal.:)
2012. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Január 19-én így állok:

4x30 hasprés

3x10 álló helyzetben súlyzó fej felett, fej mögé engedve

2x15 fekvő helyzetű tárogatás

5x15 fekvőtámasz

4x15 bicepsz


Két db 8 kg-os súly még mindig.

2013. jan. 19. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!