Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vízréteget hogyan tudom...

Vízréteget hogyan tudom csökkenteni a hasamon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. régen elég kövérkisfiú voltam úgy 13 évesen úgy 68kilo...15 éves koromota vékony vagyok most 16 vagyok 168 centi és 47 kilo már 1 éve úgy ahogy de edzek és a hasamon érzem az izmokat már eléggé "nagy hasizmom van" de állitoalg az a baj hogy nagy a vízrétegem mert a bőröm nem nagyon feszes... és ezért nehezen érhetem el a kockahast... futáson kivül mással nem tudnám ezt a "vízréteget" kicsit leszivatni vagy valami? (nem nagyon szeretnék futkározni így télen..:S)

2012. dec. 5. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Víz, zsír.. Nehéz elkülöníteni.

Alacsony szénhidrát, sok fehérje legyen a táplálkozásodban. A tej, glutén elhagyással is megpróbálkozhatsz.

2012. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mien mozgást érdemes ami rásegít a futáson kivül? mivel faluba járok nincs közelbe konditerem meg pénzem sincs nagyon... amúgy tejet nagy ritkán iszom csak.
2012. dec. 5. 20:45
 3/7 A kérdező kommentje:
viszont gluténnel sokszor találkozom..:dd mert eléggé hidegkaján élő vagyok sok szendvicset eszem.
2012. dec. 5. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták: kevesebb szénhidrátot kajálj és több fehérjét. Sovány húsok, tojás mehet. A sótartalomra is figyelj, az is sok vizet köt meg.
2012. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönnöm: ) kerülöm a túl sozot életeleket meg stb akkor... de viszont még erre is szeretnék választ kapni ha lehet :) "mien mozgást érdemes ami rásegít a futáson kivül?"
2012. dec. 5. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb aerob edzés segíthet: bicaj, lépcsőzés, ugrókötelezés, de végezhetsz négyütemű fekvőtámaszokat és köredzéseket: pl 15-20 fekvőtámasz-20 guggolás-8 húzódzkodás-20 hasprés. És ebből mehet 4-5 kör. De ez csak egy példa.:)
2012. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ugrokötelem nincs de majd beszerzek:) viszont ez a köredzés remekül hangzik köszönöm a választ:)
2012. dec. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!