Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Újfent nem értek hozzá,...

Újfent nem értek hozzá, valaki segítene?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő:


Ha taposógéppel próbálok leadni néhány kilót, ami ugye kardiogép, lábizom és popsi erősítő is egyben, akkor lábizmosítás közben a felesleges zsírréteget is fogyasztom a vádlimon, combomon, stb? Vagy csak az izmot építem valahol alul, ami egyszer majd csak kibukkan, ha lediétázom magamról a felesleget. :) Nagyon láma vagyok, tudom, de sajna nem értek hozzá.


Köszönöm a válaszokat!


2012. dec. 12. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Abban tévedsz nagyot, hogy ezzel nemigen lesz izmos lábad.

Zsírt is csak akkor adhatsz le vele, ha van szálkásító diétád is, vagyis kalória deficitben kell lenned.

Izmosodáshoz pedig tömegnövelő étrend kell és súlyzós edzés: guggolás, kitörés, lábgépek, stb.


Tehát a lényeg: Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2012. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hálám örökké üldözni fog! :) Most már világos!

Szálkásító diétán vagyok jelenleg és számolom a kalóriákat! :) Köszönöm még egyszer!

2012. dec. 12. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!