Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tömegeljek ha nem...

Hogyan tömegeljek ha nem vagyok valami gazdag?

Figyelt kérdés

Meg szeretném tudni hogy hogyan kezdjek neki a tömegelésnek. Itthon edzem kétkezes súlyzóval, haspaddal, felhúzást szoktam még csinálni, Vállazni szoktam és súllyal gugolni.

Nem telik napi fél kg csirkére se 10 tojásra. Van itthon minden nap hús, fehérjét is tudok venni, szőlőcukrot(Dextózt) iszok edzés után de nem nagy értelme van. 2 Hónap alatt nem híztam semmit. Mai kajám:

Reggeli:

100g Zab / 2dl tej / 1adag Powerprotein / c-vitamin.

Suliba viszek kb 150g rizsát 200g csirke májjal

Suli után: 90g krumpli, 75g csirke.

Edzés után: 100g ZAB/2dl tej, 1adag powerprotein, 50g dextóz

Vacsi: 200g rakott káposzta

Segítsetek a tömegelésbe! KÖSZI!


2012. dec. 5. 21:04
1 2
 11/17 Dogmatix91 ***** válasza:
Montez értelmezd már azt amit írok. Ki mondta, hogy csodaszer?!?! Azt mondtam hogy edzés után ne egyen dextrózt mert megüli a hasát és kirohasztja a fogait! Erre mondtam egy elérhető alternatívát, erre jössz, hogy a supercarbnak is 90% a cukor, ami HAZUGSÁG! ezek után meg jössz ilyen hülyeségekkel...nagyon ügyes vagy, hogy még nem pontoztak le, teljesen általános dolgokat mondasz, gratulálok, okos kisfiú vagy. De ha valaki valamit jobban tud nálad akkor vagy ne szóljál bele vagy nézz utána a dolgoknak, ne hasra ütés szerűen nyögj be valamit. Köszönöm
2012. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kisfiú, én mögöttem 27 év edzés áll, talán több tapasztalatom van.

Ki a tokom mondta, hogy rágcsáljon dextrózt nagyon okos??

Por alakban kell venni és proteinnel keverve vízzel összerázni. Nem fogja kirohasztani a fogad pár másodperc alatt és ki is lehet öblíteni a szádat, sőt fogkefe is van a világon. Millió embernek nem üli meg a gyomrát, de neked igen. ..Egy olyan embertől tudom, hogy tiszta dextróz, aki ott dolgozik. Egyébként ha sok zab lenne benne, akkor nem fast lenne, hanem slow!

2012. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Dogmatix91 ***** válasza:
Hol ott? :D Nem mondtam azt se, hogy sok zab van benne, csak hogy leginkább a zabra hasonlít az íze. De ezek szerint te próbáltad már :D 27 év edzés. Tiszta szívemből gratulálok, mert ez szép teljesítmény, de attól még a dextróz nagyon maradi és nem jó. A célnak megfelel teljes mértékben, de ha van nála jobb termék ráadásul elérhető áron akkor miért is kéne szőlőcukrot zabálnia az embernek? 50g cukor meg azért nem egy szerény adag. Ez olyan, mintha azt mondanák neked, hogy itt egy A6-os, de neked nem kéne mert a Trabanttal is el lehet menni mindenhova.
2012. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
köszi, sok melóm van benne és ehhez elég volt a dextróz is, néha vitargo, ha volt pénzem. De hidd el nekem, hogy ezek a cuccok, csak szinte cukrok, kis vitargoval és maltoval megszórják, hogy rá lehessen írni. Különben nem ennyi lenne az ára, ha sok vitargo lenne benne. De mivel egy vitargo is hasonló inzulincsúcsot produkál, így nem tartom annyival jobbnak, mint az ára. Ez az én véleményem, de persze te veheted a scf-ot, de nem ezen fog múlni a formád.
2012. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Dogmatix91 ***** válasza:
szó se volt róla, hogy ezen múlna a forma. Nem is azon múlik, hogy milyen márkájú fehérjét vedel az ember, vagy egyáltalán issza e. Azért nehogy azt hidd, hogy ezeket a termékeket nem vizsgálják be. Nem irkálhatnak rá akármit a zacskóra, hogy ez meg az van benne. Én azért sem használok szőlőcukrot mert olyan édes lesz tőle a turmix, hogy már undorodom tőle. Így is inkább csak ledöntöm, ha nem tudok rögtön edzés után normálisan kajálni. A supercarbtól legalább nem ragad össze a seggem. Egyébként így is túlárazott termék, de nekem megéri mert nem használok sokat.
2012. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
okés, mindenki használjon, amit akar, én nem akarok ezen veszekedni..)
2012. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

[link]


SuperCarb Fast

nagy része Waxy maize, amit bárhogy csűrű-csavarunk dextrózhoz hasonlító anyag!!!



Egy kis olvasmány róla:

Sajnos bármennyire is kutatunk, nem igazán találhatunk racionális okot a waxy maize fogyasztására. Sajnos nincs olyan kutatás, ami alátámasztaná a vele kapcsolatos állításokat. A legrosszabb az egészben az, hogy az adatok nem csupán nem támasztják alá a működését, hanem egyenesen arra utalnak, hogy edzés után ez egy rosszul alkalmazható szénhidrát.


Ha mindent egybevetünk, lehetséges, hogy az edzés után alkalmazott waxy maize-d felszívódása kábé a fehér kenyérével egyenértékű, vagy annál rosszabb. Csak remélni tudjuk, hogy a termékekben a „gyorsabb” változat van benne, de még ebbe az esetben is csupán ugyanolyan tulajdonságokkal rendelkezik, minta dextróz vagy a maltodextrin. Figyelembe véve, hogy a dextróz az egyik legolcsóbb szénhidrát, adódik a kérdés: miért is akarsz többet fizetni?

2012. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!