Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tömegeljek ha nem...

Hogyan tömegeljek ha nem vagyok valami gazdag?

Figyelt kérdés

Meg szeretném tudni hogy hogyan kezdjek neki a tömegelésnek. Itthon edzem kétkezes súlyzóval, haspaddal, felhúzást szoktam még csinálni, Vállazni szoktam és súllyal gugolni.

Nem telik napi fél kg csirkére se 10 tojásra. Van itthon minden nap hús, fehérjét is tudok venni, szőlőcukrot(Dextózt) iszok edzés után de nem nagy értelme van. 2 Hónap alatt nem híztam semmit. Mai kajám:

Reggeli:

100g Zab / 2dl tej / 1adag Powerprotein / c-vitamin.

Suliba viszek kb 150g rizsát 200g csirke májjal

Suli után: 90g krumpli, 75g csirke.

Edzés után: 100g ZAB/2dl tej, 1adag powerprotein, 50g dextóz

Vacsi: 200g rakott káposzta

Segítsetek a tömegelésbe! KÖSZI!


2012. dec. 5. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy több kaja kell, csirkecomb, még több rizs, stb.

Sajnos ez ilyen játék.:)

2012. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem tudom mit vagytok így ennyire ráfeszülve nyílván én is már jó pár éve vasazok de nekem sincs mindennap hús igyekszem megoldani de van olyan nap h semmi húst nem eszek,mégis már akkora vagyok mint hulk,elszántság de ha valamelyik nap nem tudsz húst enni pótold fehérjével turmixxal
2012. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Dogmatix91 ***** válasza:
Szőlőcukrot meg felejtsd el! Megüli a hasad és kirohadnak tőle a fogaid. Rég lejárt már az ideje. Ha fehérjére van pénzed akkor lesz még 2000Ft-od is 1kg SuperCarb Fast-ra!
2012. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
atól sokkal olcsóbb is van az a legdrágább cucos
2012. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja szupercarb, aminek 90%-dextróz.:)
2012. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csirke felsőcomb 599/kg most mifelénk, gondolom mindenhol vannak akciók, rizs 200/kg, simán olcsóbb és jobb mint a power protein szerintem.
2012. dec. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Dogmatix91 ***** válasza:
100 grammból 6 gramm tényleg 90% :) Ha megkóstolnád akkor rájönnél, hogy egyáltalán nem édes, leginkább zab íze van.
2012. dec. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik a dolog. Ha meg zabot akarok enni, akkor veszek zabot! Nehogy már azt állítsd, hogy csak supercarb fast-al lehet valamit elérni! Ez csak egy tápkieg, nem csogaszer, varázspor.:)
2012. dec. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
* csodaszer.:)
2012. dec. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Olyan apróságokkal is előrébb lehetnél, hogy pl. amikor krumplit eszel, normális mennyiséget eszel belőle. 90g krumpliban kb 18g CH van. Ugyanis a krumplinak mindössze 20%-a CH. Ennek viszont többszöröse kellene. Nem hiszem, hogy ne tudnál 90 helyett mondjuk 3-400g krumplit benyomni. Ehetsz a nap felében csirkemájat, másikban csirkecombot. Vagy egész nap combot.

Mondjuk súlyodat oda írhattad volna, hogy lássuk miből mennyi kellene.

2012. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!