Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ezzel csak magamat...

Tudom, hogy ezzel csak magamat szívatom meg, de nagyon sokat visszavesz belőlem?

Figyelt kérdés
Van havonta 1 vagy rosszabb hónapokban 2 hétvége, amikor lesz*rom mit eszek, mennyit, tolom a cukros meg fehér lisztes dolgokat, másnap is van, hogy ilyeneket eszek, de még csak ráadásul nem is 4-5x naponta kis adagot hanem 1-2x csak, és akkor is kalóriában gazdag de értékes anyagból keveset tartalmazó hülyeségeket. Amikor bezabálok akkor megvan a fehérje mennyiség, a ch meg a zsír meg bőven túl is van szárnyalva, másnap meg lehet, hogy csak a ch meg a zsír ami számottevő, de ugye nem a jó minőségűek... Utána persze visszatérek a jól megtervezett étrendemhez, meg edzéshez, csak mikor hétvégén lazítok akkor valamiért a kajában is elengedem magam. Persze néha jó lehet az ilyen, de havi rendszerességgel is még belefér? Szálkásításnál valamiért jobban tudom magam fegyelmezni, de tömegelésnél gyakran van így, hogy letojom.
2012. nov. 26. 22:16
 1/5 A kérdező kommentje:
mondjuk hobbi szinten űzöm csak, nem versenyszinten szóval nem dőlt össze a világ, de azért nem lenne jó a "kötelező" + zsírmennyiség mellé még ráadást is szedni. Vagy ez 2-3 nap alatt nem lenne lehetséges, ugye nem tévedek?
2012. nov. 26. 22:17
 2/5 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem nem gáz...

Attol még, hogy kondizol, nem kell aszkéta életet élni. Néha-néha engedj meg magadnak valami sütit, vagy szar kaját.

De azért ne Meki, vagy gyorsétterem legyen, odáig azért ne sülyedj le:)

2012. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez mind attól függ, hogy mennyire veszed komolyan. Hobbi szinten is vannak végletek pl: csak a mozgásért vagy ha "beledöglök is én leszek a falu bikája". Szóval döntsd el magad, hogy belefér-e. De hát emberek vagyunk, ez neked egy hobbi szóval tömegelés alatt kár ezen idegeskedni és fölösleges is.

Bár én azért vagyok ilyen "laza" ezen a téren mert alig zsírosodok szinte :)

2012. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tömegeléskor belefér simán.
2012. nov. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor nincs nagy gáz :D
2012. nov. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!