Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha nem dicsérünk valakit,...

Ha nem dicsérünk valakit, akkor visszavesz egy kicsit az önbizalmából?

Figyelt kérdés

Nagyon önbizalomhiányos volt a legjobb barátnőm úgy másfél-két éve, én húztam ki a depiből, egy csomót dicsértem, bíztattam, szóval úgy viselkedtem mint ahogy egy legjobb barátnőnek kell ilyenkor.

De most már úgy veszem észre hogy egy kicsit túllőtt a célon az egójával. Az még nem lenne akkora tragédia istennőnek hiszi magát, de kineveti az embereket mikor megyünk vásárolni meg jól leszólja őket - néha félhangosan - hogy hogy néznek ki, és hogy ő milyen szerencsés hogy ennyire nem adja le.

Hogyan lehetne neki finoman jelezni, hogy picit égő amit csinál? Neki sem esne jól szerintem ha csúfolnák mondjuk azért mert túlsúlyos. Nem hittem volna hogy a támogatásom eredményeképp ilyen lesz...

Mit tegyek szerintetek? Egyáltalán kell még tennem valamit érte?


2012. nov. 20. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha igazi bar0ßtnõd,akkor nyugodtan állitsd le, amikor kritizál valakit. Szerintem meg nem tullõtte az egóját, csak igy akarja felhivni magár
2012. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Véletlenül elment"

Szóval igy akarja felhivni magára a figyelmet, ugyanakkor lehet, hogy belül nincs tisztában önmagával.

2012. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!