Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen hízó típus...

Nagyon nehezen hízó típus vagyok, mit tegyek, mit ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Elkezdtem gyúrni négy héttel ezelőtt, nem szedem semmit! Alapvetően nagyon vékony alkat vagyok, és nagyon nehezen tudok hízni egy kilót is! Az lenne a kérdésem, hogy mit ajánlotok? Fehérjék, tömegnövelők vagy egyéb ehhez hasonló ''szerek'' érdekelnek csak, a sok hülyeségre ami felpumpál 1 hónap alatt, meg amit be kell szúrni arra nem vagyok kíváncsi! Előre is köszönöm! :)
2012. nov. 18. 21:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Jó, küld majd el.:)
2012. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Nem tudja kicsoda Jay Cutler, végem :'D mindenhol ott a neve, mint a teniszben Djokovic :D na azért valami értelmes: Kaja kaja kaja.. buszon suliban útközben hakell hanem. ha nehezen hízol nem muszáj kizárólag csirkerizs, mehet a karácsonyi finomság is. Csalónap legyen, aztán kezdj el vassal edzeni, és ha már ott tartasz pucold le a zsírt vizet. A protein nem neked való nem dob sokkal többet ha mégis akkor találj egy jó szponzort mert csirkére sem futja hóvégén :D Nem bersenyre készülsz gondolom szóval keress egy edzőt 1-2 hónapra hogy megfelelő diétát kapj /tömegnövelő/ és jól használd a vasat, és meglátod lesz fejlődés. Ne számits egy két évre, min 3 év mire elérsz valamit ami szembetűnő! Sok sikert ;)
2015. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!