Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen hízó típus...

Nagyon nehezen hízó típus vagyok, mit tegyek, mit ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Elkezdtem gyúrni négy héttel ezelőtt, nem szedem semmit! Alapvetően nagyon vékony alkat vagyok, és nagyon nehezen tudok hízni egy kilót is! Az lenne a kérdésem, hogy mit ajánlotok? Fehérjék, tömegnövelők vagy egyéb ehhez hasonló ''szerek'' érdekelnek csak, a sok hülyeségre ami felpumpál 1 hónap alatt, meg amit be kell szúrni arra nem vagyok kíváncsi! Előre is köszönöm! :)
2012. nov. 18. 21:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


Edzés utánra pedig tejsavóprotein + 40-50 g gyors ch (dextróz, vitargo, stb)

2012. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
rengeteg szénhidrát!
2012. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Értem, és milyen tömegnövelőt ajánlotok? Még1x mondom, nehezen hízom! :)
2012. nov. 18. 21:50
 4/22 anonim ***** válasza:

Leírtam, hogy proten kell és dextróz. A tömegnövelök nagy része is ebből áll.

Tehát edzés után vagy tömegnövelő (drágább megoldás) vagy protein és gyors ch (pl dextróz).

2012. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Rendben, de én konkrét terméknévre vagy márkára gondoltam, hogy mégis melyik!
2012. nov. 18. 22:01
 6/22 anonim ***** válasza:

Nagyon sok jó van. Fehérjékből; Stillmass 6:3:1, whey c6, Twinlab whey fuel, Myprotein koncentrátum, Scitec 100% whey, Biotech nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, vpx syngex és még sorolhatnám.


Tömegnövelő: hitec anabolic gainer, vip deluxe, Scitec Jumbo professional, Volumass 35, Gaspari real mass, BSN true mass, isomass extreme gainer,Dymatize hi protein gainer, stb..

2012. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De még mindig az a kérdés, hogy melikyet kellene mégis beszednem basszus! xD Vágom, hogy van 100 féle, de egy nehezen hízó típusnak melyik a legjobb választás?
2012. nov. 18. 22:19
 8/22 anonim ***** válasza:

Na akkor mégegyszer, az étrend a legfontosabb, és amellé menjen a fehérje/tömegnövelő . Nincs külön tömegnövelő se fehérje nehezen hízóknak.

A Montez által soroltak közül majdnem mind ugyanolyan jó, amatőr szinten nem azon fog múlni a dolog, hogy izolátumot iszol-e vagy koncentrátum -izolátum keveréket..

Ezek közül meg azt vedd, amelyikre van pénzed. Ha mindegyikre van, akkor én Stillmass 6:3:1 et vagy C6-ot vennék.

2012. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
De mit idegeskedsz, csak segíteni akarok. Mindegyik jó, csak azokat soroltam. De akkor leegyszerűsítem: vegyél jumbo-t az jó lesz.
2012. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedek, azt nevetve mondtam! :D De köszi a segítséget! :) Esetleg, azt tudod-e hogy egy aszimmetrikus mellizmot hogy lehet korrigálni? (a bal nagyobb)
2012. nov. 18. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!