Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen hízó típus...

Nagyon nehezen hízó típus vagyok, mit tegyek, mit ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Elkezdtem gyúrni négy héttel ezelőtt, nem szedem semmit! Alapvetően nagyon vékony alkat vagyok, és nagyon nehezen tudok hízni egy kilót is! Az lenne a kérdésem, hogy mit ajánlotok? Fehérjék, tömegnövelők vagy egyéb ehhez hasonló ''szerek'' érdekelnek csak, a sok hülyeségre ami felpumpál 1 hónap alatt, meg amit be kell szúrni arra nem vagyok kíváncsi! Előre is köszönöm! :)
2012. nov. 18. 21:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Teljesen sehogy. Senki nem szimmetrikus. Több egykezes súlyzós gyakorlat kell és koncentrálj a gyengébb oldalra.
2012. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen, a koncentrációról hallottam hogy segíthet, most inkább a gyengébbre koncentrálok, kíváncsi vagyok mennyire válik be!
2012. nov. 18. 22:40
 13/22 anonim ***** válasza:
Meg egykezes súlyzós nyomások. Így nem tudsz segíteni az erősebb oldallal, mint pl rudas nyomásoknál.
2012. nov. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy eléggé feltűnően aszimmetrikus! :( szóval nem kicsit!
2012. nov. 18. 22:44
 15/22 anonim ***** válasza:
Valamennyit javulni fog, de kevés embernek szimmetrikus hidd el.
2012. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is észrevettem már képeken, sőt ha van olyan film ahol a tag félmeztelen ott is van 1-2! De amíg magamon nem tapasztaltam meg, addig soha életemben nem figyeltem fel rá és nem is tudtam, hogy ilyen lehetséges! :D
2012. nov. 18. 22:55
 17/22 anonim ***** válasza:
Pl a hasizmoknál is megfigyelhető még a profiknál is. Nézd meg Jay Cutler-t.
2012. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Fúúúúú láttam egy négert annak nagyon csúnya! Teljesen elállnak egymástól és nem is mind ugyanabban a magasságban van! Nem tudom te kiről beszélsz amúgy, mert nem tudom a nevét!
2012. nov. 18. 22:58
 19/22 anonim ***** válasza:
Te pedig Coleman-re gondolhatsz
2012. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem ő rá gondoltam, akire én gondolok az nagyon csúnya! Majd ha érdekel megnézem a konditeremben és elküldöm a nevét üzenetben! :D
2012. nov. 18. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!