Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Testépítésbe kezdtem. Mivel...

Testépítésbe kezdtem. Mivel elég vékony vagyok, nehezen hízó típus. Mivel táplálékiegészítő nélkül nehezen jönnek a kilók, ezért úgy döntöttem beruházok valamire. Hyper mass 5000 re esett a választás. Kicsit rosszul vagyok tőle, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Hízok tőle rendesen,3 hónap alatt eddig 6 kg . Egyetlen problémám van vele. MIután megiszom kb. fél-1 óra és elgyengülök, remegni kezdek, fáradt leszek és éhes. Mivel alapból alacsony a vércukor szintem arra gondoltam h leesik tőle mégjobban és e miatt vagyok rosszul. Vagy pedig felmegy tőle, nem tudom. Elmegyek orvoshoz mindenképp, de a munkám miatt kicsit nehézkes ezért is gondoltam h hozzátok fordulok segítségért. Szerintetek mi lehet a gond?

2012. okt. 26. 14:06
 1/6 SSanchez ***** válasza:
Szia! Sajnos abba nem igen tudok tanácsot adni mit csinálj vele, maximum ne használd a Hypert. De ha nehezen hízó típus vagy, akkor több szénhidrátot kéne bevinned, nem ismerem az étrendedet, de a szénhidrát mennyiséget növeld. Ne a tápkiegtől várj izmosodást, változást, az az étrenden dől el!
2012. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van. Edzés után igyad csak, akkor nem lesz gond, Máskor nem ajánlatos egyszerű szénhidrátos cuccokat iszogatni. És vegyél máskor normális tömegnövelőt vagy proteint és ahhoz tegyél edzés után dextrózt!

Szerintem olyan tömegnövelőt vegyél amiben a fehérjetartalom több, mint 30%. Több ilyen is van, pl.: Pro nutrition gfx8, Volumass35, Jumbo prof., dymatize hi protein gainer, Vip body deluxe all in one 2.0, Isomass extreme gainer. Gaspari real mass, BSN true mass, stb..

2012. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

először is köszönöm a válaszotokat ! :)


Mindenképp váltani fogok, sima Jumbo van tervbe véve, azért mert mindenhol azt hallom hogy a szénhidrátot erőltessem a testalkatom miatt (175/65kg, 58-59-ről indultam). Szerinted inkább a jumbo-prof. ajánlanád?

2012. okt. 26. 21:42
 4/6 A kérdező kommentje:
-szerinted
2012. okt. 26. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem a prof bárkinek jobb, mivel edzéd utás ezzel tudnál megfelelő mennyiségű fehérjét bevinni anélkül, hogy egy zsák cukor is menne mellé. Még egy nehezen hízónak sem kell egyszerre annyi gyors ch, mint ami van egy alacsony fehérjetartalmú tömegnövelőben.
2012. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2012. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!